Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert van az, hogy az IPhone...

Miert van az, hogy az IPhone 4 felmegy az ingyenes, publikus Wifikre, de utána nem tudok megnyitni semmit?

Figyelt kérdés
Kipipalja a hálózatot, Ugy tűnik minden rendben, de a pl.a leveleimet sem tudom megnézni. Nem nyit meg semmit több ilyen publikus halozatnal. Miert van ez ?
2011. aug. 30. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy rendesen felléptél rájuk? Például vannak olyan ingyenes hálózatok amiknél beugrik egy ablak ahol rákell kattintanod valamire elöbb, hogy használatba vedd tényleg. Ez azért van, hogy közben abban az ablakban megnézed a reklámokat is és abból jön nekik a pénz.
2011. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia! Semmilyen reklámot nem lattam ezeknél.. Behozom a listát, ranyomok a jelszó nélküli, ingyenesre, amit ki is pipal. Ezután viszont nem tudok netezni... Látszólag rendben van, de aztan hibát ír :-( .. Mintha nem is lennék neten, nem nyit meg semmit.
2011. aug. 31. 19:30
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
vannak olyan wifik, amiken nincs net..ennyi. Pl. kecskeméten buszállomáson van wifije a háry patikának, de azon sincs net. Lehetséges, hogy valami eszköz van összekötve vezeték nélkül, nyomtató stb.
2011. szept. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó... A Wi-fi az vezeték nélküli hálózat... Hogy ne lenne már net rajta...?


Kérdezö, több ötletem nincs annál amit az elsö válaszomban leírtam... Talán rossz az a wi-fi amire csatlakozol.. lehet nincs valami jól beállítva... De ha egyik se müködik akkor a telefonoddal van valami... Lehet csak elállítottad..

2011. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy "elállítós" fajta.. De nyitott vagyok, esetleg a telefonnal van valami.. Pontosan le tudnád írni, hogy hol és mit keressek? Melyik opció, hol lehet a probléma? Én sem értem, miért nem jó neki némelyik Wifi..
2011. szept. 4. 18:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De ezek szerint nem mindegyik rossz? Van amelyik wi-fi müködik vele? Mert ha igen akkor a wi-fivel van a gond és nem a telefonoddal :)
2011. szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ferihegyen szokott velem ez lenni :/
2011. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igen, nehány Wifin jol működik, pl. Az otthonin is.. De a "varosiakon" csak ritkán jó.. Esetleg a jelerosseg nem megfelelő neki... ? Pedig maxon lévőknél sem mindig ad netet .. Akkor a hálózatok a ludasak ... :-(
2011. szept. 4. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!