Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Galaxy...

Melyiket válasszam? Galaxy mini vagy Xperia X8

Figyelt kérdés

na arról van szó hogy telefont szeretnék venni a napokban és a Galaxy mini-t és a Xperia x8-at néztem ki mert nekem ezekre futja és ránézésre is teccik, tudom hogy mit tudnak egykét dolog kivételével,

amit nem tudok róluk:

1.van-e gyárilag bennük MULTI TOUCH,,

azt talán tudom hogy a galaxy mini-t fel lehet frissíteni hivatalosan 2.3 android-ra és abban benne van,de mondjátok meg tik,,

2.a galaxy mini 2.3 androiddal van-e Flash megjelenítés internetezés közben,,

3.a market-en van-e pl: nfs shift,Angry birds, és angry birds rio,vagy más hasonló grafikával rendelkező Game-ek,,

EZEKRE a telókra,,de jöhetnek saját tapasztalatok is a telókról,+ az akku meddig bírja ezeket a telókat intenzívebb használat esetén? meg minden ijesmi dolgok.

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. szept. 2. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem ezek a telefonok nem igazán valók játékra.
2011. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Ha játszani akarsz, minimum egy Galaxy Ace-t kell beszerezned. Még a HTC Wildfire S-t mondanám. De az Ace jobb nála, és kb. 4-5ezer a különbség.
2011. szept. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Xperia x8 a nyerő ugyanaz a képernyőfelbontása mint a galaxi mininek csak a galaxi mininek kicsit nagyobb a keijelzője ezért kicsit pixeles. Egyikbe sincs multitouch DE x8-ba bele tudod csempészni. (csak 2 ujj használat).

Lehet x8-ra 2.3-mast rakni és van benne flash támogatás. A processzort is tudod húzni akár 710 mzh-ra is. Én is így használom sokkal gyorsabb!!! Sztem X8. De a te döntésed. Ha azt veszel tudok seggggggíteni. ;)

2011. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

sztem elírtad mert az X8 nak a kijelzője: TFT capacitive touchscreen, 16M colors

Size 320 x 480 pixels, 3.0 inches

a galaxy nak meg :

TFT capacitive touchscreen, 256K colors

Size 240 x 320 pixels, 3.14 inches

a felbontásban tudom hogy nyerőbb.de.....


de amit én multi touch ra értek aza játék közben pl:virtuális jojstick el mész és közben ugrassz vagy lősz,

vagy a netezés közben a kétújjas zoom olás vagy képek nézegetésnél az újjunkal nagyítunk ezekre értem a multi touch- ot azt is tudom hogy 2es vagy 4es fajta van belőlük


nem ez lenne akkor a multi?

akkor ezek benne van alapból a 2-telóba amiket leírtam ?

2011. szept. 2. 22:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az x8-nak nem ugyanolyan a felbontása, hanem 320*480.

Ha játszani akarsz és flash-t is, akkor inkább várj a vásárlással, gyűjts még egy kicsit és az új xperia mini pro-t vedd.

2011. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
van egy bibi, aza baj hogy használtan vennék:// ez a kettő mobil van ami nekem bejön tudásba,ÁR-ban, meg ne legyen csúnya
2011. szept. 2. 22:30
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Galaxy Mini!
2011. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Flash-t nem fog tudni egyik se, mert az adobe nem támogatja az armv6 procit.

Ha használtan veszed akkor az X8, játékra valamivel jobb a nagyobb felbontás miatt.


X8-on is van multitouch, az újabb cypress kijelző tudja, de a régebbi synapticsra is fel lehet rootolás után rakni.

2011. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

redondo36

tőled kérdem.na most akkor hogy lehet megkülömböztetni a kettőt ?

az X8 at az újjab kijelzővel szeretném meg venni ez esetben.

2011. szept. 2. 22:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Használtan csakis X8.


Rootolás után egy csomó 2.2-es, 2.3-as főzött romot felrakhatsz, sokkal többet ki lehet hozni belőle, mint a mini-ből és a nagyobb felbontás miatt is jobb.

2011. szept. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!