Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyon fontos, tanácsot ha...

Nagyon fontos, tanácsot ha valaki tud?

Figyelt kérdés
Lényegében arról van szó hogy nem rég elhunyt a feleségem, a telefonszámát szeretném megtartani a kisfiamnak aki még csak 6éves. Voltam a Vodanál, és az előfizetését átváltottam feltöltősre, igy olcsóbb és a telefonszám is megmarad. Kaptam egy uj simkártyát ugyan azzal a telefonszámmal, de a telefonon be volt állitva a biztonságikód sim cserénél kéri a kódot amit nem tudok sajnos. Hogy lehet hogy ugyan az a teloszám, a telefon mégis lezár. Mit lehet tenni? Gondolom Nokia és jópénzért esetleg megcsinálják. Egy nokia N95 teloról van szó.
2011. szept. 7. 18:47
 1/5 anonim válasza:
ki kell üttetni...
2011. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
próbáld kitalálni a számot, nem lehet? általában születési dátum, vagy 123456, vagy valami ilyesmi, amit könnyen meg lehet jegyezni. Vagy a pin kódról beszélsz?
2011. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az én Nokiámban 1234 vagy 12345 volt. Sajnos már nem emlékszem, de nagyon egyszerű kód volt.

Ez ugye nem a PIN, hanem amit akkor kér, ha valami másik kártyát raksz bele?

2011. szept. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem pin kód, ez a biztonságikód, simcserénél kéri. Mint irtam a szám maradt, azt hittem igy nem lesz gond.
2011. szept. 7. 20:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Factory reset, csak akkor minden adat törlődik a telefonról.
2011. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!