Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 3GS vagy sony ericsson...

IPhone 3GS vagy sony ericsson xperia x10 a jobb? mi melyikben a jobb/rosszabb?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az X10 mindenben jobb, leszámítva, hogy kevésbé raj...
2011. szept. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

3gs mindenben jobb!

Ha sima Xperia Mini akkor már más a leányzó fekvése!

2011. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem X10 Miniről volt szó.
2011. szept. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még mielőtt valaki leordít, nekem x10i-m van, nem 3gs-em...de komolyan gondolkodok néha hogy esetleg lecseréljem-e próbaként. régebben volt egy 3g-m igaz full hibás volt, wifi sz*r volt benne...sorolhatnám, de jó teló volt. nos amit én néztem eddig: mint vas, nyilván jobb az x10 sokkal. nagyobb a kijelző 0,5 collal, és a felbontás is nagyobb. mivel én nem vagyok egy androidgay, nincs tele az x10i-m mindenféle programmal, csak a szükséges dolgokkal, játékokkal. ha egy ilyen átlag felhasználó vagy, akkor ugyanezt tudja nyújtani a 3gs is. aztán multimédia: kamera az tudjuk hogy gyenge, de az x10-é is hiába 8 megapixel, ha az nem éri el a 8 megapixeles fényképező szintjét, másrészt már van egy hack 3gs-re, amitől a HD videózásra alkalmassá lehet tenni, viszont ez egy átlag felhasználónak bonyolult megoldani(én régebben a 3g-t nem tudtam jailbreak-elni...próbálkoztam de mindig restore lett a vége) amit nem tudok, az az, hogy a 3gs pontosan meddig bírja 1 töltéssel. Ami negatívum az x10i-vel kapcsolatban, hogy a gyári 2.3as android itt-ott elég instabil, legalábbis nekem mostanában újraindulgat ettől-attól. a 3gs-t is ki lehet akasztani, de az ios jóval stabilabb mint ez a sony-ra optimalizált 2.3as android. felszereltségben pedig az apple headset-ek nagyon szeretnek meghibásodni(én úgy vettem a 3g-t, hogy a személy a headset-et ki se bontotta, mégis vennem kellett 1 újat 1 hónapon belül, majd az bírta kb 3 hónapig) másrészt amit az itunes-al való szinkronizálásnál tapasztaltam, hogy az egyébként nem gyenge gépemet is több percre befagyasztotta...ez hosszú, de minden benne van, majd kérek egy zöld kezet, ha segített :)
2011. szept. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
21%

Jolinárnál a pont.


Amúgy tényleg lehet hackelni 720p-t a 3GS-re, csak több perc lesz, mire lement 1 videót, rohadtul akadozni fog a kamera szoftver és a minősége is sokkal rosszabb lesz, mintha gyárilag benne lenne.

2011. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet Ray az X10.

A Ray egy külön modell!

2014. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!