Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok a samsung wave-ről?

Mit gondoltok a samsung wave-ről?

Figyelt kérdés
Az olyan kommenteket, hogy az iphone jobb meg hasonlóak, kérlek hanyagoljátok. Akinek ilyen telefonja van, elsősorban attól kérdezném. Ha valami jót vagy rosszat tudsz róla, kérlek írd le.Köszi:)
2011. szept. 20. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Melyik tipus.
2011. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal, hogy nem androidos. Folytatni meg nem is kell, mert ennyi már elég, hogy kiessen a lehetőségek közül.
2011. szept. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sima wave, S8500.Nekem nem kell hogy androidos legyen. Nem vagyok nagy telefonguru. Internetezésre, zenelejátszásra és telefonálásra kell. Ezekben milyen?A 480*800as kijelző jónak számít, internetezésnél milyen?Természetesen az árkategóriájában lévő telefonokhoz képest. Most szeretnék venni egyet újonnan 30-ért. Szerintetek megéri?
2011. szept. 20. 14:33
 4/9 Takumi ***** válasza:
MIért kéne hogy androidos legyen??? Olvasgass tesuteket róla pl: mobilarena.hu stb.
2011. szept. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Légyszíves mutass nekem egy olyan androidos telefont, amit 30ért újonnan meg lehet venni.

Linkelj. Örülnék, ha segítenél.

2011. szept. 20. 14:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz 1 összefoglalót a telefon pozitív és negatív tulajdonságairól.

Viszont sok változás lesz októberben,kiadják a 2.0 szoftvert hozzá.

[link]

2011. szept. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. szept. 20. 14:54
 8/9 anonim ***** válasza:
én egyetlen pozitív dolgot olvastam róla, ami nagyon pozitív, az pedig az akkuidő, amit nem tudom az előző linkje ír-e, nem néztem meg, és most nem is akarok hülyeséget mondani, de 2-3 napot is kibírna átlag feletti használattal.
2011. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Inkább vettem 30-ért egy galaxy s-t,de köszi a rengeteg hasznos infot!
2011. szept. 24. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!