Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace VAGY...

Samsung Galaxy Ace VAGY iPhone 3G S?

Figyelt kérdés

Telefont szeretnék vásárolni és nem tudom, hogy melyiket vegyem. Segítsetek! Írjatok véleményt és kritikát is mindkét telefonról.

Az iPhone 3 G S-t egy ismerőstől venném használtan DE semmi baja és a tartozékai is megvannak, vigyázott rá láttam már és meg is néztem, papírjai is megvannak! A Samsung Galaxy Ace-t meg újonnan venném. Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. szept. 21. 18:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Egy ismerősömnek van Ace, teljesen korrekt a maga kategóriájában. Műanyag, de jól össze van rakva. A kijelzők közt nincs különbség, viszont a Samsung ár/érték aránya jobb, ezenkívül van FM rádiója, továbbá jobb a kamerája. A 2.3-as rendszerrel viszonylag igen gyors, ahol lehet, ott pedig spórol az akkuval. Szerintem az akkumulátor egy fontos szempont a mai világban. A PC való első csatlakozás állítólag igen nehézkes volt, de szerintem ez nem mérvadó tényező. Én mindenképp a Samsungot venném a kettő közül, mert többek között szerintem mindig jó egy szűz szoftver, mint egy mások által már ki tudja mire és hogyan használt operációs rendszer...
2011. szept. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Ezenkívül a hátlap egyáltalán nem fogékony a karcolásokra, kellemes fogású és kialakítású műanyag, de a doboz tartalmaz egy sima fehér hátlapot is.
2011. szept. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ezt a hosszú, érdekes és értelmes választ! :) De amúgy az ismerősöm nem hajszolta halálra meg nem csinált vele semmi károsat, hiszen lány és neki csak a villogásra kell(ett). Amúgy az iPhone 3 G S körülbelül 30 000 Ft lenne. Így is a Samsung Galaxy Ace-t mondod/választanád?
2011. szept. 21. 18:44
 4/13 anonim ***** válasza:
A 3gs 30-at megér, ha tényleg szép állapotú.
2011. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Az első nagyon korrekt választ adott!
2011. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Első és második válaszoló vagyok. Nem tudom mennyiért fut jelenleg az Ace, de ha nem sokkal drágább és a pénztárcád megengedi, akkor már a 2 teljes év garancia végett is azt venném.
2011. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
háát szerintem ha 30, akkor vedd meg, kipróbálod, ha nem tetszik, 55-60 között el tudod adni, abból vehetsz egy jobb androidos telót is, mert az Ace nem egy jó választás(nem rossz telefon, csak ennyiért sokkal jobbak vannak) És a kamerára se tudnék "jó" jelzőt mondani, mert oké, hogy 5 megapixeles, de videózni csak 320x240-ben tud, ennél már akkor inkább a gs 640x480-as videója a jobb(amit egyébként hack-elni lehet 720p-s videófelvételre, bár bonyolult :S). Fotófény sokat nem ér, én egyébként is keveset fotózok telefonnal, de éjszaka vagy sötétben a fotófény is csak fél méterre elég, vagy tán annyira sem, szóval ami az iphoneból hiányzik, az a samuban dísznek mondható(persze zseblámpára használható :D) illetve hiába gyengébb a processzora az iphone-nak, ha az iOS jól van optimalizálva, és egyébként nem nagyon akad. :D
2011. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ismét első vagyok. Megnéztem és 55 ezer körül fut az Ace, így az kell mondjam, hogy amennyivel drágább, annyival nem tud többet a Samsung, de valamivel azért mégis. Ha hosszabb távra tervezel és nem készülsz a közeljövőben váltani, amint mondtam a gari végett a Samsungra szavazok. Ellenkező esetben nem, az 3GS sem rossz választás. Üdv.
2011. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

30 ezerért simán megéri :) Föleg ha nem nyüstölte agyon az elözö tulaj...


Egyébként pedig még újonnan is jobban megérné mint ez az Ace..

2011. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Újonnan? Na ne viccelj már? Az iphone újonnan kb annyit ér, amennyiért használtan adják. Egy új 3gs-ért szerintem 60 reális ár lenne. Használtan max 30-40.
2011. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!