Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a htc...

Mi a véleményetek a htc desire mobiltelefonról?

Figyelt kérdés

Ebbe a telefonban gondolkodok... De nem nem tudom mi a véleménye másoknak erről a telefonról... Én azt halottam hogy a HTC egy igen megbízható telefon cég, és elég jó telefonokat dobnak piacra... Nektek mi a véleményetek erről a telefonról? Desire-t válasszam?


válaszotokat előre is köszönöm!


üdv


2011. szept. 22. 17:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
HTC meg ZTE azaz Noname telefonokat NE vegyél! Ez a véleményem.
2011. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A htc miért is noname?
2011. szept. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Ha HTC Desire-ben gondolkodsz, akkor azt a legjobban teszed. Az egyik legjobb ár/érték arányú telefon. Én igen, miért is Noname? A HTC jelenleg az egyik legjobb gyártó a piacon, bemellőzve a Sony Ericcsont, LG-t vagy akár a Samsungot. Valóban igaz, ők adnak a minőségre és ez a készülékházra is igaz. Persze már vannak komolyabb CPU-val rendelkező telefonok, de kérem, mi az, amihez nem elég egy 1Ghz-es processzor? Már tapasztalhattam, hogy az Desire személyében is egy kegyetlenül gyors telefonnal van dolgunk, és úgy gondolom ár/érték arányban még mindig a Desire a lehető legjobb választás.
2011. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
akkor azaz 1 Ghz bőven elég? akadás mentes, gyors a telefon?
2011. szept. 22. 19:19
 5/21 anonim ***** válasza:
47%
Bőven, arra mérget vehetsz!!! Az Android 2.2 + Sense párosítással gyors mint a meszes. Szeretem kóstolgatni a telókat (sebességet tekintve), de a Desire minden téren állja a strapán. Nem tudom milyenek az elvárásaid, de annyi biztos, hogy a Mobilarena honlapján sem véletlenül írták, hogy különösen ajánlott.
2011. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Egyébként melyik desire tipusról van szó?
2011. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
Ha csak annyi van írva, hogy Desire, akkor valószínű a sima Desire-ről.
2011. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Sima HTC Desire... Nem a HD nem is az S... sima...

akkor érdemes megvenni.

egyébként nincsenek nagy igényeim, csak az a lényeg ne szaggasson és ne legyen lassú...

2011. szept. 22. 20:55
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
Hacsak nem találsz valami extrabrutál játékok, ami alapból kifog a készülékek 95 %-án, esélytelen vagy vele szemben, ő fog győzni xD
2011. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A desire s talán jobb választás lenne...
2011. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!