Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok telefonról...

Hogyan tudok telefonról Facebook-ozni? Többi lent.

Figyelt kérdés

T-mobilos vagyok, azt is tudom, hogy [link] a cím, és be is adom a mobilom böngészőjébe, de mégse hozza ki az oldalt. Már nem is tudom milyen sokszor próbáltam.

A bnőmnek ugyan olyan telója van mint nekem, ő is T-mobilos, és még ugyan az a tarifa is, neki megy, nekem meg nem. Mi lehet a baj? Vagy mit csinálhatnék, hogy működjön?


2011. szept. 26. 16:21
 1/7 anonim válasza:
Írd már be a keresőbe, már vagy 40-szer feltették ugyanezt a kérdést
2011. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Láttam, el is olvastam, de nekem úgy ahogy leírták nem ment. Ezért gondoltam kiírom hátha valaki tud valami jó ötletet, látom tévedtem.
2011. szept. 26. 16:59
 3/7 anonim ***** válasza:
+netstart a 1430-ra
2011. szept. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az is már megtörtént, de még mindig nem megy. :/
2011. szept. 26. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:
milyen telefonod van?
2011. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Samsung S5230.
2011. szept. 26. 17:21
 7/7 anonim ***** válasza:

mindenkinek s5230-a van? xD

no mindegy, lehet,hogy valami internet-beállítási hiba van, vidd be a T-Mobile-hoz, és mondd meg, hogy mi van, csinálják meg neked.


Nekem a SonyEricsson xperia minipro-val volt ilyen bajom, és nekem a netbeállításaim voltak szarok - bár én magamnak csináltam meg, hosszas utánaböngészés után.

2011. szept. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!