Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 500 MB adatforgalom mire elég?

500 MB adatforgalom mire elég?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tudok vele netezni? Arra elég hogy pár játékot letöltsek vele a marketből?
2011. szept. 28. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

500 mega már mindenre elég.

Nekem havi 50 mega van, és soha nem sikerült elhasználni, pedig folyamatosan fenn vagyok msn-en, és rendszeresen használom a google navit. Persze youtube-ot nem nézek vele.

2011. szept. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem is 500 megám van (túlforgalmazási díj nélkül) youtube nélkül is többet húzok le skype néha aktív és facebook nélkül. kb 2,5 órát szokok netezni. de viszont marketről is szokok húzni.
2011. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenre. Én egyszer értem el a 80%-ot vele. Skype, napi 2 óra net, google maps, youtube, bőven elég mindenre
2011. szept. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
használatfüggő. én pl nem töltögetnék mobilneten játékot, kivéve ha nem lennék soha wifi közelében. ha viszont túlforgalmazás nélküli netet választassz, akkor meg szerintem elég egy 100megás is.(de ez csak akkor, ha mellőzni tudod a játékok letöltését)
2011. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!