Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » PartNero Gsm használt telefono...

PartNero Gsm használt telefonokat árul? Mit jelent a 0-perces telefon? Gsm-line nál miért drágább az egyik mint a másik ha ugyan az ( link is van )

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 9. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
azt, hogy használhatták már, de még soha nem telefonáltak vele
2011. okt. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

PartNero Gsm használt telefonokat árul?

Többnyire 0 perces használt készülékeket.


Mit jelent a 0-perces telefon?

Ezek használt telefonként feltüntetett, amúgy vadi új, külföldről behozott telefonok. Azért van használtként feltüntetve mert akkor olcsóbb behozni őket.

Előfordulhat, hogy azért már egyszer be volt kapcsolva és a csomagolás se bontatlan, de hát így jóval olcsóbb.


Gsm-line nál miért drágább az egyik mint a másik ha ugyan az ( link is van )

Alapáron csak a töltő jár a telefonhoz, meg bolti gari. Ha drágábban veszed akkor megkapod az összes tartozékát és a gyári garanicát is.

2011. okt. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy nem lehet tudni, hogy használták-e. Ha 100%-ban te akarod először bekapcsolni és normális garit akarsz, akkor ne gsm boltba ved..
2011. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Part Nero

gyári bontatlan készülékeket árul jó áron!

csak ajánlani tudom a boltot, olcsó,megbízható,gyorsak, segítőkészek!

2011. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Post vettem a Part Nero GSMtől egy új telefont. A dobozon 3 lezárómatrica, karcos, kopott a telefon sarka.. a kijelző nem tökéletes(sávosodik, foltos), az érintő tollat rá kell nyomni nem érzékel finomabb érintéseket(kéne). NEM CSERÉLTÉK KI 3 napon belül!!!pedig kötelesek lettek volna újra cserélni azonnal. Nem ajánlom a boltot.. az eladó is érdekes
2012. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szóval nekem használt telefont adtak el 2 éves gyári garanciával nem 0 percesnek vettem hanem 27% áfával. Mások is jártak már így náluk hogy használt, karco készüléket vettek
2012. ápr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

A Partnero nem ismeri a "3-napon-belül-cserélni kell" fogalmát.

De összességében korrektek és segítőkészek!

2012. aug. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az volt a mázlim h a samsung cserélte.. de többet ott nem veszek, ilyen újraeladott 3matricás telefont..
2012. aug. 24. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!