Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okos telefont szeretnék...

Okos telefont szeretnék vásárolni. Samsung Galaxy s II vagy HTC Sensation esetleg Iphone 4?

Figyelt kérdés

Mindenféleképpen a legsokoldalúbb leggyorsabb legerősebb okos telefont szeretném magamnak tudni (szeretném maximálisan érezni kihasználni a készüléket)

Hozzáértő intelligens válaszokat szeretnék:)


2011. okt. 11. 16:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:36


Te sem vagy túlpontozva, akkor nem értem miért dobálózol ezzel. Viszont a nevetségesen gagyi műanyagházat képen is sok volt látni. Mellesleg pedig oké, hogy mind avul, de szerinted miért dobálja piacra a Samsung halomra a telefonokat? Mert nem piacképes, nincs értéke. Ha fele ennyi telefont gyártanának, akárcsak a más gyártók, akkor nyagig érne a sz@r!

2011. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A kérdésnél pontoztak le nem álltalában.(én pedig csak 4 hónapja vagyok az oldalon)És kitudja, lehet igazad van de az iphon is 2 évente dobálja ki a telefonokat ill. frissít a régieken.A samsung pedig ha nem műanyagból lenne nagyon nehéz lenne.Az az SGS II amit én fogtam pedig egyáltalán nem ropogott...
2011. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Épp ez az, hogy a Samsung két naponta, az Apple 2 évente dob piacra telefont. A Samsung két hónapig, az Apple 2 évig képes tartani az árát, ezáltal egy: nem lesz értéktelen nulla, másrészt nem lesz minden második ember kezében ilyen. És fölösleges elkezdeni a túlárazós iPhone szöveget, bár nincs olyanom, de még így is elismerem, hogy a pénzért minőséget kapsz.
2011. okt. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Minőség...az iphon 4 szériahibás ha oldalt fogod elmegy a szignál.Szal ennyit a minőségről.Az áráról meg annyit h 250k ért nembiztos h telefont vesz az ember.Nekem személy szerinte ennyit nem ér 1 telefon.Ennyi pénzért csúcskategóriás számítógépet és még sok minden más hasznossabb dolgot veszel mint 1 iphon.
2011. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tudod az Apple-nél is emberek dolgoznak akik hibáznak... De az iPhone 4S-ben újították ezt, 2 antenna dolgozik benne.
2011. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!