Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung GALAXY mini-m van....

Samsung GALAXY mini-m van. Sikerült párszor elrontani a feloldást (minta). Most azt írja ki, hogy "Túl sok mintarajzolási próbálkozás! Jelentkezzen be Google-fiókjába" Mit csináljak?

Figyelt kérdés
De azt már nemtudom, hogy mi volt a google felhasználónevem és jelszavam. Ha meg újat csinálok nem fogadja el. Mit csináljak?
2011. okt. 14. 06:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem értem, nem értem és nem értem. Miért állítasz be valamit amit úgyis elfelejtesz? Meg a másik. Ma már szinte mindenhez kell e-mail cím. Arról nem is beszélve, hogy androidos telefonnál kötelező jelleggel kell megadni a google fiókod adatait. Így ezt se illik elfelejteni.


Ha meg másik google fiókkal lépsz be azzal, jó hogy nem enged be, mert most speciel arra fiókra kíváncsi amit alapértelmezetként adtál meg.

Amit tehetsz. Kikapcsolod a telefont, és elindítod recovery módban. Általában a hangerő le és a bekapcsoló gombot kell egyszerre megnyomni és akkor elindul recovery módban. Itt kiválasztod a wipe/data factory reset-et és kész. Szépen letöröl minden adatot a telefonodról. Se gmail fiók, se feloldó minta se alkalmazások se semmi. Máskor meg nem elfelejteni a kódjaidat.

2011. okt. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
nekem a telefon opciók jönnek be ilyenkor ... mit tehetek hogy újra működjön?
2011. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
69%
kedves első válaszoló! nekem képdául nem csinál semmit ha megnyomom azt a 2 gombot max kiírja azokat amiket akkor ír ki ha kikapcsolom. másik ötlet a recovery módra?
2012. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Fodi97 válasza:
25%
bekapcsolás + hangerő le + menu gomb
2012. júl. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Mr.joint94 válasza:

Sziasztok!Próblémám akkat a telefonomal!kérlek segítsetek!

Meg fogadtam az egyik felhasználónak a tanácsát:kikapcsoltam ,bekapcsoló gomb+hang le gomb+középső és kiadta a három szöget amibe benne van az android és azota nem csinál semmit.Kérek szépen egy tanácsot mert fontos lenne.Köszi.

2012. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Vidd el szervízbe. 20 perc alatt megcsinálják, ha van garanciád ingyen, ha nincs 5000ft-ért!
2012. aug. 14. 22:28
 7/16 saiyan86 válasza:
A galaxy y indtó képernyő amikor bejön akkor nyomd le ezt a kombinációt: (hangerő le-menü gomb-bekapcsoló gomb) ebben a sorrendben! Válaszd ki a resetet és kész! Véletlen jöttem rá én is...a rendszer feláltakor próbáltam, de úgy nem ment csak az indtó képernyőnél! Remélem beválik nektek is! :-)
2013. jan. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 vas13 válasza:
Sziasztok nekem zte kis plus van és nálam is ez a helyzet mit csináljak nem tudom a google fiókot mmá nagyon felidegesített.
2013. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
#4 Tudod te egyáltalán hogy mi ez a billentyűkombináció? Nem inkább a bekapcs + hang fel + home?
2013. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Danaaa:D válasza:
Sziasztok! Samsung Galaxy y-om van és nem tudom resetelni. Kipróbáltam a hang le-menü-bekapcs.gomb kombinációt, de semmi...!!! valaki aki tud,segítsen :Oo :(
2013. okt. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!