Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit nézzek meg a telefon...

Mit nézzek meg a telefon átvételénél? (használt iPhone 4)

Figyelt kérdés
Holnap veszek egy 1 hetes iPhone 4et. Mit nézzek meg rajta, hogy leelenőrizzem, hogy jól műküdik e?
2011. okt. 18. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
magán a telón nemsokat tudsz megnézni, ha 1 hetes, viszont az érdeklődd meg, hogy nem-e részletre lett véve, vagy ilyesmik, mert aztán köv hónapba azt veszed észre, hogy letiltják a telót(már ha nem kártyafüggetlen)
2011. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

angliai a telefon.

vodafonenos feltöltőkártyás, számla meg van róla.

azt mondja azért adja el, mivel iphone 4s-e lett helyette.


bízzak benne, hogy nincsen semmi hibája 1 hét után? vagy azért próbáljam ki pl a hívást, fényképezőt....


Sose vettem még használt telefont, így nem tudom mit kellene átnéznem rajta.

2011. okt. 18. 17:28
 3/11 anonim ***** válasza:

az jó, ha feltöltőkártyás, akkor nem tilthatják le.


próbáld ki a wifit, a kamerát meg a hívást


ha jó, akkor fizesd ki

2011. okt. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
amiket próbálj ki: sleep/wake gomb, home gomb, hangerő és némító gombok, multi touch, kamera, WiFi, bluetooth, iránytű, és, hogy a térkép képes-e belőni, hogy hol vagy. Nagyából ennyi. Ja és, hogy megy-e a Safari.
2011. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok


Lehagytam: mikrofon, hívás és, hogy futnak-e az alkalmazások^^

2011. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 bp1985 ***** válasza:
Viszont függetlenítened kell, arra számolj rá még pénzt.
2011. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

függetleníteni nem kell. mivel itt fogom kint hasznalni. de a szolgálttok itt kifüggetlenítik, csak vinni kell a vásárlást igazoló blokkot.

2011. okt. 18. 19:49
 8/11 anonim ***** válasza:
legfontosabb, hogy a doboz alján lévő imei kódot hasonlítsd össze az iPhone-éval....
2011. okt. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 bp1985 ***** válasza:
Akkor jó, ha ott használod. Elviekben kint it utána lehet nézni, hogy nincs e kőrözés alatt, stb. Amúgy ha szolgáltatói, akkor nem kamu, ez biztos, tehát azt nem kell nézned.
2011. okt. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagy kár, hogy a Vodafone U.K. kínálatában nincs pre-paid ( "káryás" ) opciós iPhone, de azért biztos kóser az üzlet :D
2011. okt. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!