Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a különbség a "rendes"...

Mi a különbség a "rendes" töltővel töltés és az USB-s töltés között?

Figyelt kérdés
USB-vel töltöm a telót jelenleg, de nagyon hamar lemerül az akksi, hiába tölti fel 100 % ra :( Olyan létezik, hogy USB-vel nem kap annyi kraftot? :D
2011. okt. 24. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem írtál típust... Készüléke válogatja, de általában a saját töltőjéről gyorsabban feltöltődik mint USB-ről.


A 100%-os töltöttségi szint azonban mindkét esetben megegyezik, csak az idő változik, amíg eléri a töltöttség ezt az értéket.

2011. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most vettem egy samsung galaxy ace-t csak a töltőjét nem találom, ezért töltöm USB-vel. Viszont a fő kérdésemre válaszoltál, hogy nincs különbség a töltéserősségben :) köszike
2011. okt. 24. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Sajna ezek az új okostelók intenzív használat mellett max két napot bírnak, de sokszor annyit sem.
2011. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Intenzív használat alatt egyik értelmesebb fajta okostelefon nem bír egy napot se.
2011. okt. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak a tisztázás érdekében.

Az usb port max. 500 mAh áram leadására képes, a töltők pedig általában, amikkel mostanában találkoztam: 800mAh és 1000mAh között vannak. Tehát usb porton kb dupla annyi idő alatt tölti fel.


Egyébként az általad tapasztalt jelenség feltűnt nekem is, egy HTC desire telefonnal.

Nem találtam a gyári töltőfejet, így fellöktem éjszakára gépre. Reggel levettem, 100%-ot mutatott, plusz a led is zölden világított, de kb. délre volt olyan, hogy le is merült... Eredeti töltőjével nem produkált ilyet.

2013. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ender8996 válasza:
100%

többet használtad, azért merült le hamarabb....

vagy többet keresgélte a hálózatot...

semmivel sem kerül silányabb áram a saját "gyári" töltőjéről, mint az usb-ről, egy számgépről.

amikor telített az akksi, akkor lekapcsol a töltés, és kész.

Az, hogy honnan kap áramot, tökmindegy neki...

2013. nov. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Scalperworm válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, ha 100%-ra van töltve , akkor az ugyanannyira kell hogy bírja.

Néhány tipp - beállításokban az akkumulátornál mutatja részletesen mi használta el úgymond a töltést és hány százalékban.

Amivel lehet játszani : kijelző fényerő , wifi kikapcs , Bluetooth kikapcs , adatforgalom kikapcs (viszont legközelebb csak wifin érdemes visszalőni - így adatot is spórolhatunk) - Nekem volt egy Xperia Tipo-m , nem használtam netet ... stb és több mint egy hétig húzta egy töltéssel.

2015. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ranzonka válasza:
Sziasztok concorde smart telom van azt szeretnem kerdezzni lehet bele tenni nagyobb akksit jelenlegi akksi 2300mAh es szeretnek nagyonbbat mert ez szerintem kicsi
2016. ápr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!