Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan készithetők egyedi...

Hogyan készithetők egyedi effekteket Symbian Belle-re?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:

háth én nem tudom pontosan, mert hivatalosan még ki se jött a belle, de szerintem ugyanúgy kell mint S^1 és S^3..

a Z:/Resource-ba kell lennie egy effects mappának (legalábbis úgytudom) és azokat másold ki és az alapján próbálgass csinálni. de ha kiadják a belle-t úgy is meg fogod találni a választ rá :D

2011. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ugy értem h pl a menü a jobb alsó sarokból induljon fel vagy középtengelyen forduljon ki egy ,appa tartalma.az effektek megvannak de én szerkeszteni akarok egyet-kettőt!
2011. okt. 26. 18:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Honnan van meg a Symbian Belle? Nekem csak az Anna van meg :(
2011. okt. 31. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
N8-ra van nem hivatalos fözött Belle. www.nokiaprogramok.hu-n az N8 CFW/MOD topikban olvashatsz róla bővebben!
2011. okt. 31. 10:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi az a fözött Belle? Miben rosszabb mint egy teljes verzió?
2011. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
semmiben,sőt sokkal gyorsabb,jobb lényegében!
2011. nov. 4. 09:19
 7/10 anonim ***** válasza:
És jobb mint az SPB Mobile Shell?
2011. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
SPB-t is használtam régebben de azzal az a gond,hogy widgetet nem lehet kitenni.A Bellet jobban szeretem!
2011. nov. 5. 18:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Lecci leírnád részletesen, hogy honnan van meg, hogyan kell felrakni stb?
2011. nov. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nokiaprogramok.hu fórumán az N8 CFW/MOD ban le van irva minden és a Delight belle 3.3-at ajánlom.Google-be beirod és megtalálja.Csak facebookon tudok neked segiteni ha valamiben elakadnál.Küldj egy privát üzenetet,hogy hol talállak mg a facen aztán jobban tudok segiteni!
2011. nov. 6. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!