Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb? (lent)

Melyik telefon a jobb? (lent)

Figyelt kérdés
Melyik a jobb ezek a se xperia (ace,play,x10, mini pro) vagy a samsung galaxy, (s, s 2), star típusú telefonok vagy esetleg a nokiák közül segíts telefon vásárlás előtt vok!?
2011. nov. 7. 20:40
 1/10 Queasy ***** válasza:
Nokiát nem érdemes, érintőképernyős mobiloknál ritkán csinált igazán jó telefonokat a Nokia. Az Xperia és a Galaxy telefonok nem rosszak. Leginkább a pénztárca és a te felhasználási igényeid döntik el, hogy melyik a te telefonod.
2011. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Jakcsi ***** válasza:

Nokia semmiképp.

A Sony és a Samu is jó.

Én személy szerint most(hiába van x10-em) egy Xperia ray-t vennék vagy egy live with walkman-t.

2011. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha érintős akkor a Nokiát hanyagoljuk!

Igen az xperia és a galaxy sorozatok jó telefonokat rejtenek!

De ezek közül kiemelkedik az S és az S2!

2011. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az Ace túlárazott, az árkategóriájában vannak jobb HTC-k. Az S, S2 árkategóriájában szintén, és a Nokiáknak sincs semmi bajuk. Az előttem szólók nyilván internetes információkra alapoznak, akiknem még a büdös életben nem volt egy jó érintőkijelzős Nokia készülék a kezükben.
2011. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Volt kezemben több mai Nokia készülék!

Ne maga a telefonnal van baja, hanem számomra az Oprendszer használhatatlan!

Most nem kell fikázni!

Ízlések és pofonok!

2011. nov. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

javítom a mondatok

Nem a telefonnak van baja ........

2011. nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát, most én is kifejtem ezeket a dolgokat, akkor kezdjük is:

Az xperia-k nem olyan rosszak, mert egész jól összerakták őket, bár az a baj, hoyg említetted a Galaxy családot is, s ezek közt az S-t és az S2-t. említetted a Nokiákat is. Hát, a Nokiát hanyagold. Ha jó telefont szeretnél, ami megállja a helyét 1 jó darabig, akkor az a baj, hogy 2 gyártó máris kiesik. Ezek közt van az Xperia csalát, s a Nokiák. Szóval, marad A Galaxy. Ha szánsz 1 telefonra 130-at, akkor megéri mindenféleképp az S2, mert nagyon jó telefon. Nem kivételezés, mivel a legtöbb telefon itt jó, de az S2 kiemelkedik a többi közül, ígyhát én azt ajánlom, hogy vedd meg.

Jó vétel lesz, ha azt választod.

2011. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom a Samsungokat, mert nem jól optimalizálják az Android rendszert. Ha rápakolsz néhány alkalmazást meghal. Hajlamos a lassulásra, egy idő után pedig a lefagyásokra is.
2011. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én a Samsung Galaxy S2 ajánlom.

De közbe jöhet még a Samsung Galaxy S2 white

Samsung Galaxy S2 HD

Samsung Galaxy S2 LTE

Samsung Galaxy S2 HD LTE

Vagy esetleg -> Samsung Galaxy Note

Egy szoval a Galaxy telefonok jok, de a sonyk se rosszak.

2011. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Elözö vagyok


Nekem is Galaxy s2-m van.

2011. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!