Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A legtöbb GSM bolt miért...

A legtöbb GSM bolt miért ilyen alvilági stílusú?

Figyelt kérdés
Nem tudom értitek-e, de ahány ilyen mobiltelefon adás-vétel-csere boltban jártam eddig, mindig olyan érzésem volt amikor beléptem, hogy ott nem biztos, hogy az összes üzlet tisztán megy. Vagy csak én jártam rossz helyeken eddig...?! Vélemények?
2011. nov. 8. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy nem tisztán megy. Legtöbb bevételük a függetlenítésből, meg az imei számok átírásából van. Egyik sem legális. Aztán kitudja, hogy mit csinálnak még...
2011. nov. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0 perces használt készülék :) Egyértelmű ÁFA-csalás... Mivel ekkor 0% az ÁFA.
2011. nov. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
de az legális ÁFA csalás :)
2011. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mert kéz alatt veszik át a cuccok, sokszor "forró" dolgokat. szerinted a cigányok hova passzolják el a szajrét?
2011. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bp1985 ***** válasza:
Behozzák külföldről, kiveszik a gyári tartozékokat, kifüggetlenítik illegálisan, majd eladják. Aztán ha letiltják a telefont, nem tudsz sehova menni. Legtöbb gms boltos Román telefonokat hoz be, és a magyar nyelvet is utólag teszik rá.
2011. nov. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én anno GSM boltban vettem egy nagyon szép, kiválóan működő vadiúj SE w850-t, valami angol vodafonos csempészáru lehetett a doboza alapján :)

tuti megy a seft meg az illegalitás. de ameddig engem nem baxnak át, addig nincs gond.

az utóbbi időben inkább csak tartozékokat, tokot ilyesmit veszek GSM boltban, eddig mindegyik működött.

2011. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Éppen ezért kéne őket kihagyni a láncból és az adásvételt a két magánszemély között lebonyolitani. De a sok marha csak bemegy a seftesekhez telefont venni...
2011. nov. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!