Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Ipod touch 4g vs Iphone 4?

Fekete Baldvin kérdése:

Apple Ipod touch 4g vs Iphone 4?

Figyelt kérdés
Az Ipod ugyanolyan gyors mint az Iphone 4...A kettő között csak annyi , h az Ipoddal nem lehet telefonálni ? Van vmi külömbség ?Jah és Az Apple.com-oldalán az 4g-nem ?
2011. nov. 9. 21:23
 1/9 anonim válasza:

Ipoddal szerintem nem lehet telefonálni. Iphone-t vegyél, ha telefont akarsz.

Szerintem nincs az ipodon se net elérés se wifi se market.

2011. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gyengébb a kamerája, lassabb, szerintem navi sincs benne. meg egy mp3 lejátszó, nem okostelefon.
2011. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Az Ipod Touch 4G körülbelül ugyanazon a szinten van mint az Iphone 3G S! Csak jobb a kijelzője meg gyorsabb! De telefonálni sajnos nem lehet vele! De wifi elérés van benne! Meg ugyanúgy app-store is van hozzá!
2011. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

fele akkora ram, cpu és gpu ugyan az van benne.kijelző gyengébb nincs benne gsm modem és 3g, de viszont wifi, gps van benne. gyengébb kamera, videó ugyan az, az öszes játékot elviszi.


de én ilyet nem vennék mert kicsi a kijelzője inkább a galaxy wifi 5.0-t vennék.

2011. nov. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 bp1985 ***** válasza:
27%
Ipod Touchra lehet olyan hátlapot kapni, ami iphone-vá alakítja, és tudsz vele telefonálni.
2011. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyengébb és nem minden játék, alkalmazás müködik rajta, pont amiatt, mert hiányoznak belöle dolgok.
2011. nov. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

eggyértelműen az iPhone a nyertes

hard-ban az Ipod a nyertes

2011. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
44%

bp1985 válasza:


Ipod Touchra lehet olyan hátlapot kapni, ami iphone-vá alakítja, és tudsz vele telefonálni.


Ehhez az értelmiségi szinthez, és fejlett információhoz csak gratulálni tudok... -.-"

2011. nov. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

bp1985-nek teljesen igaza van!

kedves előttem szóló nagyokos! Mielőtt bárkinek az agyi szintjét kezdenéd bírálni, talán utána is lehetne nézni! Ezt a kis aranyost apple peel-nek hívják és igen, LEHET IPOD TOUCHRA RAKNI, AZTÁN LEHET VELE TELEFONÁLNI!Szóval a te agyi szintedhez is gratulálok!www.peel520.net Tessék itt van, ha nem hinnéd el!

2012. dec. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!