Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4S vagy Samsung Galaxy S2?

Iphone 4S vagy Samsung Galaxy S2?

Figyelt kérdés

Melyiket ajánlanátok, melyik a jobb? Azt hallottam, hogy Iphone csak internettel működik, anélkül nem fut rajta semmi, csak telefonálni lehet vele...ez igaz? A Bluetooth-ára van valami megoldás, hogy másik telefonra is lehessen küldeni fájlokat vagy alapból nem érdemes vele foglalkozni?

Samsung Galaxy S2 vélemények? Várom a válaszokat! :-)


2011. nov. 13. 20:06
 1/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Az, hogy internet nélkül meghal az összes Android készülékre is igaz. A 4S a jelenlegi leggyorsabb kütyü a legjobb kamerával és legstabilabb, legoptimalizáltabb rendszerrel. Én a 4S mellé állok.
2011. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bp1985 ***** válasza:
Volt már ilyen kérdés. Oprendszert találd ki, melyik tetszik jobban. Azh ios-re van jailbreak, amivel működik a bt normálisan.Okostelefonra nem árt a net, de ha ilyen kaliberű telefont veszel, és ilyen áron, akkor van pénzed havi netre is, ami legalább 1000 ft.
2011. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem S2! tény hogy gyorsabb az ájfón de ennyi ráfizetést nem ér meg!

S2 is kva gyors és 120-ért már tudsz venni!

2011. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez a problémám...nem vagyok szőkenő, de fogalmam sincs melyik oprendszer jobb...még érveim sincsenek, mert nem ismerem, még nem volt oprendszeres telóm...ezért kellene a segítség... :)
2011. nov. 13. 20:16
 5/8 anonim ***** válasza:

android

nyílt forráskód nem kell jailbreakelni sok ingyen program stb

2011. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És ha mindkettőhöz kell net előfizu, de én wifizni akarok csak? Minek fizessek akkor elő netre? Anélkül semmi nem indul el rajta csak a telefonálás meg sms???
2011. nov. 13. 20:20
 7/8 Nyúlós lónyál ***** válasza:

Elég a wi-fi. Az iOS zártabb, de stabilabb. Az Android nyíltabb, testreszabhatóbb, de könnyebb lefagyasztani.


"még nem volt oprendszeres telóm"


Mondj egy olyan készüléket, amin nincs operációs rendszer. Anélkül valószínű nem működne ;)

2011. nov. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Valóban igaz, hogy elég nehéz kezelni az Itunes programot? Szóval, ha csak egy számot akarok rátenni a telóra, akkor az egészet leszinkronizálja (kb. fél óráig)???
2011. nov. 14. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!