Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell move by T-mobilbe-...

Hogyan kell move by T-mobilbe-ba zenét rakni csengőhangnak?

Figyelt kérdés
Most kaptam és nem ismerem ezért move gazdákat kérdezek ,hogy ők ,hogy raktak be zenét csengőhangnak..Köszi a válaszokat ;)
2011. nov. 14. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Az sd kártyán csinálj egy ilyan mappaszerkezetet:

/media

/audio

/alarms

/notifications

/ringtones

Ezekbe belemásolhatod a kívánt hangokat, és újraindítás után megjelennek a listában.

2011. nov. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na basszus kitörölte a szóközöket.

Tehát az sd kártya gyökerébe kell a media, abba az audio, és abba a többi 3.

/media

__/audio

____/alarms

____/notifications

____/ringtones

2011. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sms-t tudsz róla küldeni?

Mert nekem nem enged.

2011. nov. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még nem próbáltam.Hogy hogy nem enged?Nem bírsz vagy nem küldi el?Lehet h nincs rajta pénz.A tied mennyi idő alatt merül le?Nekem úgy 1 és fél nap :((
2011. nov. 15. 16:35
 5/6 anonim válasza:
igen van rajt pénz,előfízetéses vagyok. Leírom az üzit,rámnyomok a küldés gombra,és nem küldi el,megjelenik egy piros háromszög benne egy felkiáltójellel. Am még nem tom meddig bírja az aksi, mert ma töltöttem elöször.
2011. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de sokkal könnyeben betudtam rakni a csengőhangot!
2011. dec. 9. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!