Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyibe fájna...

Szerintetek mennyibe fájna egy szervizelés?

Figyelt kérdés

HTC P3300-ról van szó.

amiket kellene rajt javíttatnom:

Új képernyő

Új gépház

És érintkezik valami a billenyűnél ezért néha"önműködő lessz" és ebben biztosvagyok hogy érintkezés miatt van. (Ez megszűnik ha megmozdítom a gépházat eggy kicsit)

Szerintetek ha bevszem szervizbe, mennyit kérnek el a javításér? Új telefont nemakarok venni mert ezt nagyon szeretem.


2011. nov. 19. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy huszast ott kellene hagynod érte.
2011. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Áúú :S tehát nagyon fájna. Erősen gondolkozok rajt hogy megérné-e? Minden esetre lehet nekiindulok mert télleg jókis gép. Igaz teljesítményben lemarad a mai cuccoktól de nekem tökéletesen megfelel így lehet megpróbálkozok a szervizzel.
2011. nov. 19. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg se fordulna a fejemben hogy ennyit (vagy még többet) költsek rá, annak ellenére hogy stabil jószág volt valaha. De semmi sem garantálja hogy a ráköltött pénzért még néhány évig problémamentes lesz.
2011. nov. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom. Olcsóbban meg nemkapok értelmes kézi pc-t se értelmes op rendszeres telefont. Márpedíg a szoftvereseket nagyon meguntam a lassúságuk miatt is meg a nagyon korlátozott képességük miatt is.
2011. nov. 20. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!