Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb választás?...

Melyik a legjobb választás? Samsung Ace, Gio, vagy SE Live? Leginkább az Ace és a SE Live mellett állok de a Gio is szóba jöhet. Melyik legyen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
SE live-ot mondok. A Sony Ericsson nagyon jó a középkategóriában. Ráadásul walkan mobil.
2011. nov. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kár, hogy már csak brand a walkman név. Semmivel nem nyújt többet mint egy másik androidos sony ericsson. Ettől függetlenül ez a legjobb a felsoroltak közül. Erős hardver, jó szoftver és frissíthető is lesz.
2011. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért a Gio nem egy kategória a másik kettővel.

Én az ACE-t választanám. A legszebb ezek közül, és minimálisan marad el a Live tudásától, viszont nagyobb a kijelzője, ami okostelónál azért szempont sztem.

2011. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én is ez a kettő közül szeretnék dönteni, illetve még a Samsung Galaxy Ace is szóba jöhetne nálam. Hardveresen tényleg jobb a Sony, de nekem a Samsung letisztult formája jobban bejön. Mivel nálam nem az a legfontosabb, hogy most éppen 800Mhz, helyett 1 GHz pörög a készülékben, ezért én lehet, hogy a Samsung mellé teszem le a voksomat. Döntsed el, hogy neked mi a fontosabb, véleményem szerint egyikben sem fogsz csalódni.
2011. nov. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Mivel nálam nem az a

legfontosabb, hogy most éppen 800Mhz,

helyett 1 GHz pörög a készülékben"


ha ez volna ez egyetlen különbség...

A samsung armv6-os a se pedig armv7...


Ha a samsung prociját 1 ghz-re húznád se közelítené meg az armv7-es se-t...

2011. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
csupán kiemeltem egy adatot, amivel azt szerettem volna érzékeltetni, hogy ugyan belülről jobb vas a sony, de nekem az hogy 800 helyett 1 Ghz van, az nekem nem gond.(még egyszer mondom, csak példának hoztam fel ezt az adatot)
2011. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Legfeljebb csak annak lesz az aki pl. flash videót akar nézni az indán és nem képregényt, mint armv6-al stb...
2011. nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kisvuk29 ***** válasza:
Live
2012. nov. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!