Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet egy uj ROM-ot...

Alberto Tomba kérdése:

Hogyan lehet egy uj ROM-ot leszedni a telefonról ha az nem müködne megfelelően? Vagy visszacsinálni a régi romot?

Figyelt kérdés
Huawei U8500 készülékről van szó.
2011. nov. 26. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lemented (vagy megszerzed) az eredetit, és felteszed, mint az újat, ami nem tetszik, visszakerül a régi..
2011. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi, ésakkor a telefon nemkárosodik ugye? meg semmi iesmi? és a backupot az ujmodrol oankor törölhetem a telefonról?
2011. nov. 26. 20:48
 3/11 A kérdező kommentje:
mert készítettem backupot rom managerrel az update előtt, azt visszarakom és kész?
2011. nov. 26. 20:49
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen backup és visszamegy..

Arra ügyelj, mindig legyen mentésed.

Has jól csinálod, nem károsodik..

Enyémre vagy 30 ROMot raktam, fogok is, megy szépen..

Néha elakad, akkor figyelmesen újra és megy tovább..

2011. nov. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Slax SP9-eset tettem rá, mindentlehet rajta csinálni semmi problém nincs (eddig) kivéve 1 et. nemtudom hogykell alkalmazást ELINDÍTANI, mert nemteszi ki a menübe mint a régieket
2011. nov. 26. 21:29
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan mi a bajod, de az alkalmazásokat (sokat)

Neked kell saját kényed-kedved szerint kirakni. Amit gyakran használsz kirakod, amit ritkán, háttérbe (készenlétbe) hagyod.

Rátapizol az üres ernyő közepére, jön az ablak, ott parancsikonok, alkalmazások, ott jönnek a lehetőségek, rátapizol, kinn lesz asztalon.

Ha odébb akarod rakni, rátapizol, odébb húzod.

Ha nem tetszik, rátapizol (hosszan nyomod!), elkezded lefelé húzni, alul középen megjelenik a kuka, "beledobod".

Ha kell újra kirakhatod...

Még valamit?

2011. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
lenne igen, az Android Market régen működöt uj rommal ne, azaz nincs is a telefonra telepítve. Leszedtem böngészővel 1-2-t de mindre hibát ir inditáskor... milehet a baj?
2011. nov. 27. 10:05
 8/11 anonim ***** válasza:

Marketet (nem így) használom.

PC-n indítom az Appbrain.com -ot, megkeresem, ami kell, Install, jön a QR kód, indítom a BarCodeScannert (van fényképeződ?), "lelövöm" a kódot, bal alul rátapizok, hívódik a böngésző és (kicsit kell még nyomkodni, gmailes fiókba egyszer be kell jelentkezni, megjegyzi) jön le a program (felül látni az értesítő sávon), települ, rakható ki később az asztalra. WiFi persze kell, egyéb adatforgalom tiltva!, az sokba kerülne...

2011. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Aha vágom a BarCodeScannert és van fényképezőm ja. De nekem ha nemvagyok gép előtt is kéne a Market. És amugy BCscanner vmiért nem ment. Megnyitottam nemcsinált semmit aztnán a fényképező összeomlott. Ujrauinditottama telót akkor jóvolt a fényképező de rossz a barcode
2011. nov. 27. 10:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt így nem tudom, de akkor simán böngészővel felmégy a Marketre, és azon keresztül.

WiFi persze kell, ha nincs net előfizetésed. (Nekem nincs, de csak a 2G kapcsolat van engedélyezve, adatátvitel nem!, menne úgy is, de sokba jerül).

2011. nov. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!