Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri 3D-s...

Szerintetek megéri 3D-s telefont venni, például LG Optimus 3D előnyök-hátrányok ki mit mond?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.

2 percig érdekes, nézd meg élőben, de szerintem inkább gagyi. Másrészt pedig baromi nehezek ezek a telefonok. Az LG amúgy is felejtős, nem tudnak optimalizálni.

2011. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dikkmánöcsém válasza:
én azt mondom, hogy nem is érdemes ilyen drága telefonokra költeni. tavaly decemberben nagy drágán megvettem a Galaxy 3-at, és most már kb semmit nem érek vele. aztán lehet hogy én vagyok csak ilyen, de én utólag megbánom az ilyen dolgok vásárlását.
2011. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

@22:56

Jaja, 1 éve én is majdnem belefutottam a Galaxy 3-ba, végül Bladet vettem helyette, jobban jártam, de már ezt is lecserélném. Túl gyorsan fejlődnek.

2011. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"tavaly decemberben nagy drágán megvettem a Galaxy 3-at, és most már kb semmit nem érek vele. "


Én pont ezt szajkózom már mióta azoknak akik galaxy ace-t, zte skate-et, htc wildfire s-t akarnak venni vagy ezekhez hasonló telót, 40k-s áron vagy afelett. Fél év, egy év múlva ők is majd szívnak vele főleg az armv6-os proci miatt...

Ezekre már nem lesz semmilyen frissítés, csak a 2.3-as android valamelyik utolsó verziója marad, a 4.0-ról hiába is álmodnak. Az armv6-os architektúra miatt még a főzött rom készítők is nagyon meg fognak izzadni...


Ma már 35-40000 felett nem szabad armv6-os telót venni, amikor 40k-ért vannak nagyon jó armv7 telók. Ilyennel azért kb. 2 évig biztosan el lehet lenni...

2011. dec. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előtem lévőknek ne higy


megéri megvenni, nagyon jó telefon és lesz rá ICS is, gyárilag át tudja alakítani a filmeket és játékokat amik opengls-ben írták, nagyon szép 3d- képet ad. és az árához képest sokat tud pláne, hogy ő a második legolcsóbb két magos telefon.


az igaz, hogy van akinek megfájdul tőle a feje meg a szeme, de én, egész gilmet is végik tudok rajta nézni.


evo 3d-t ne vegyél, nem használja ki a képességeit

2011. dec. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!