Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történik a talált telefonnal?

Mi történik a talált telefonnal?

Figyelt kérdés
Egyik barátom talált egy telefont.ami nem működik Bekapcsoláskor kéri a pin kódot.Ha használni szeretném, akkor mit lehetne vele tenni.PL.lehetne függetleníteni és használni,Vagy reménytelen?
2011. dec. 11. 07:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vedd ki a sim kártyát.
2011. dec. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A talált telefonnal két dolog történhet.


1: A becsületes, tisztességes megtaláló leadja ahol találta, vagy a rendőrségen, vagy ha a telefonból kiderül a tulajdonos, akkor direkt neki.


2: Senkiházi tolvaj cigány találja meg, akinek eszébe sem jut visszaadni a jogos tulajdonosnak. Na, ecsém, ez vagy te.

2011. dec. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Cigány vagy kérdező?
2011. dec. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Köszönjk bejelentését a járőrünk 5 percen belül megérkezik önhöz.


Üdvözlettel: Végh Béla

BRFK

2011. dec. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én egyszer találtam egy telefont, azt csináltam, hogy megnéztem a telefonkönyvet, volt benne egy olyan, hogy "anya", őt felhívtam, hogy a gyereke elhagyta a telefonját és vissza szeretném adni. Megbeszéltünk egy találkát, eljött, visszaadtam. Adott érte az anyuka 2000Ft-ot, mert becsületes voltam. Sokkal jobban éreztem magam így azzal a 2000 forinttal, mintha nem adtam volna visza és lett volna egy több tízezret érő telefonom.
2011. dec. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ennyi nyomorék embert..mindenki ilyen gazdag? hihetetlen..ha találta mért ne tartsa meg..nem lopta nyomik..

tedd újra szerintem rendszert és nemfog kódot kérni v vidd be gsmhez ott megcsinják

2011. dec. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem, pl. én sem vagyok gazdag, épp ezért tudom, milyen szar lenne ha elhagynám a telefonomat és valami tolvajcigány lenyúlná ahelyett, hogy visszaadja.
2011. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

11:34

csak szolok kiscsibem,hogy a talas es vissza nem adas ugyanugy buntetendo,mint a lopas.

:)

ugyhogy talalj egy telefont,tedd bele szepen az elofizeteses kartyad aztan ha csenget a yard majd magyarazkodhatsz.

kis szerencsevel meguszod penzbuntivel.

ha nem,akkor akar csucsulhetsz is.

2011. dec. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A legszomorúbb az, hogy ezeknek a gerinctelen férgeknek teljesen természetes, hogy más tulajdonát a magukénak tekintsék. És még csodálkoznak, hogy nem kedvelik a cigányokat.
2011. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Meg amúgyis, felrakhatsz rá másik rendszert, de az IMEI kódot nem tudod megváltoztatni, ami alapján könnyen visszakeresnek, aztán meg leshetsz...
2011. dec. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!