Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki hallott már a consolgsm...

Valaki hallott már a consolgsm-ről?

Figyelt kérdés
consolgsm.com 85 ezer egy SGS2, de minden telefon előrendelhető csak. Ez elég gyanús nekem, viszont lehet kérni utánvétes házhozszállítást. A honlap is elég korrektnek tűnik. Vélemény?
2011. dec. 12. 16:45
 1/3 Annamari1 válasza:
Nagyon örülök, hogy feltetted a kérdést! Már én is érdeklődni akartam a consol gsm-ről egyéb fórumokon, így kíváncsian várom, hogy van-e már bárkinek is tapasztalata az említett webáruházzal kapcsolatosan. Addig is leírnám személyes véleményem. A honlapra egy feladott hirdetésen keresztül találtam rá múlt hét szombaton, ahol azonnal felkeltették a figyelmem, mivel én is kb. szeptember eleje óta vásárolni készülök egy Samsung Galaxy S 2-t. Bíztam is benne, hogy majd így karácsony környékén talán várható egy "kisebb" árzuhanás, és viszonylag olcsóbban hozzájutok a készülékhez egy esetleges ünnepi akció keretében. A honlap valóban igényesnek tűnik, de kb. 5 perc böngészés után nekem is feltűnt, hogy a számtalan mobiltelefon, notebook és konzol nem is érhető el raktáron, valamennyi termék csak előrendelhető. Elgondolkodtatott továbbá, hogy miért van az, hogy az áhított készülék más webáruházakban sokkal többe kerül... egyes gsm-portálok úgy kínálják 112.000.- Ft-ért, hogy a készülék használt, angol nyelvű menüvel bír és a hálózati töltőn kívül egyéb tartozék nem jár hozzá. Ha vadonatúj kártyafüggetlen telefonra áhítozol, akkor min. 127.000.- Ft-ot ki kell adnod érte (tudom, mert hónapok óta böngészem a gsm-portálok kínálatát). Ezek után joggal merült fel bennem is a gyanú. Vasárnap írtam a honlapon található e-mail címre egy érdeklődő levelet. A kérdésem az volt, hogy mikor lesz raktáron is elérhető a SGS2, illetve a készülék színét hol lehetne megadni, mert a megrendelés folyamatában sehol nincs rá lehetőség. A válasz ma reggel érkezett meg: Jelenleg munkálatok folynak a weboldalon, de emailban is jelezhetem a termék színét, vagy az utaláson a közlemény rovatban legyek szíves feltüntetni azt. Természetesen előre utalni semmiképpen nem fogok, nálam is csak az utánvét jöhet szóba, ha feladnám a megrendelést. Arra választ viszont nem kaptam, hogy mikor lesz raktáron elérhető a mobil, így írtam nekik újból konkrétan rákérdezve, hogy mennyi lehet az átfutási idő, amíg ők beszerzik, és aztán futárszolgálattal eljuttatják hozzám a mobilkészüléket. A választ azóta is várom... és azóta is csak hezitálok a rendelésen. Akció ide vagy oda, egy vadonatúj, kártyafüggetlen, magyar nyelvű, minden tartozékával felszerelt SGS2-t sehol nem adnak 85 ezerért...
2011. dec. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is válaszoltak. Azt mondták külföldről hozzák a telefonokat kis haszonnal. Az utánvétes kérdésre még nem válaszoltak, de a telefont se nagyon veszik.
2011. dec. 13. 16:11
 3/3 Lacaka válasza:

Komolytalan cég, kész átverés Vigyázni vele!

Én is rendeltem tőlük egy iPhone 4S -t. Természetesen számomra is gyanús volt, mivel jóval a piaci ár alatt kínálták a terméket! Gondoltam megpróbálom, megrendelem, azt lesz ami lesz. Mivel a Vásárlási Feltételek Menűpontban szerepel, hogy utánvéttel is lehet vásárolni, ezért megrendeltem nagy bukta nem lehet!

Két nap után az alábbi emailt kaptam:


From: consol gsm <consolgsm@gmail.com>

To: ...........

Sent: Monday, December 12, 2011 4:15 PM

Subject: consol gsm


Tisztelt Érdeklödő


Megkaptuk rendelését amint a számlánkra érkezik az összeg inditjuk a megrendelést


Tisztelettel

Consol Gsm


Meghirdetik utánvéttel aztán meg előre kérik a pénzt! Komolytalan...

Telefont nem veszik fel. Emailokra nem reagálnak!

Összehoznak egy elég jó honlapot, elérhetőségnek meg kitesznek egy gmail -os címet, a telefonszámra ha rákeresel "az előfizető adatai titkosak"

Szóval vicc az egész, VIGYÁZNI vele!!!

2011. dec. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!