Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le lehet-e tölteni telefonhoz...

László22 kérdése:

Le lehet-e tölteni telefonhoz ilyen alkalmazást?

Figyelt kérdés
Vannak a nokia telefonokon ez az automata felolvasás, nah nekem Sony Ericsonom van és az én telefonom nincs ilyen alkalmazás alapjáratba bele építve, amúgy egy Sony Ericsson W995 telefonom van, van-e interneten olyan hely ahonnan ezt az alkalmazást le lehet tölteni? Ha igen honnan tudnátok nekem linkelni. Köszi szépen előre is.
2011. dec. 23. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel csak java-s, appokat támogat, szinte kizárt, hogy találsz rá ilyen progit.
2011. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az én telefonom is java-s nem hülye az én telefonom se, és nem csak androidos telefonokra van ez az alkalmazás, pl a fönököm telefonja is sima nokia telefon még a régebbi verzióbol és még is tudja, vagy ez csak a nokiákra van?
2011. dec. 24. 09:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát Nokiából ugye voltak a symbian oprendszeresek (a drágább Nokiák mind azzal jöttek ki). Az azért már elég okos rendszer volt, hogy ilyen appokat lehetett rá írni.

Java támogatással meg kb kitörölheti az ember az ülepét.

A java alkalmazások nem igazán tudnak ilyen szintű beavatkozást. Az okostelefonok is azért "okosak" mert (egy minimális hardverigény mellett) olyan oprendszert futtatnak, ami magasabb szintű programokat tud kezelni.

A magasabb szintű alatt azt értem, gogy nem csak fut magában, hanem képes akár a teljes hardverpalettát használni, az oprendszerben módosításokat végezni, állományokat kezelni. A java játékok, appok meg benne vannak egy jar fájlban. Futtathatod és itt ki is merülnek a lehetőségei.

2011. dec. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!