Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor one touch jó választás...

Telenor one touch jó választás lenne?

Figyelt kérdés
használnám : netezés(wifi), zenehallgatás, fényképezés meg kis játék..
2011. dec. 30. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:

nem lenne jó választás. Kicsi a kijelzője, és a játékok szaggatnának rajta mert gyenge. a fényképezője pedig rettenet. Nem tudom mekkora összeget szánnál telefon vásárlásra, de épp most írtam erről cikket, ha gondolod nézd meg:

[link]

2011. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
max 40ezret szánnék rá. mindjárt elolvasom :)
2011. dec. 30. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Vegyél Galaxy Minit...az nincs 40 :)
2011. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
kicsi a kijelzője,nem találtam neki tokot a boltokba akkor telefon!!!!??
2011. dec. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem értek egyet a második válaszolóval, galaxy az egy hulladék... Nehogy azt vegyél, az is szaggat és még az aksija is felmelegszik, ráadásul nem is néz ki olyan jól (szerintem..).
2012. jan. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ZTE Balde, vagy X8 a népnek bejön.


De 40.E-ből már jobbakat is találsz, csak szét kell nézni kicsit.

2012. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És a HTC Wildfire S ?
2012. jan. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jó..ennyi pénzért, a kijelzője nem kicsi...játékok nem szaggatnak vele, angry birds-ezek rajta és fruit ninja hibátlanul fut, netezés könnyü a nagy kijelző miatt, a hangszórója szépen szól..a kamera nem gagyi nem a legjobb fajta de én pl este is fényképezek vele és nem csinál rossz képeket ugy sem. galaxy mini vel már össze hasonlitottam, két külön kategória, galaxy mini közelébe sincs ehez képest:D és elég gagyi a mini.
2012. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!