Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini? Hogy...

Samsung galaxy mini? Hogy töröljem azokat az alkalmazásokat, amelyeket rajta kaptam? Pl sims3, tetris, crazy penguin?

Figyelt kérdés

Használtam kaptam, de csak 1 napig volt az előző tulajnál, nem hiszem hogy ő tölttte le, tehát szerintem rajta volt már, s szeretném eltűntetni mert nem használom(igazából már nem is engedi hogy használjam), s csak foglalja a helyet,lassit stb... Van rá mód? Mert a szerkeszt-tel csak az általam töltött alkalmazások törlődnek.



Egy másik kérdés hogy meddig birja a ti samsung galaxy minitek? Nekem azt hiszem gyenge az akkuja, vagy az előző tulaj nem "törte be" rendesen az akkut.


2012. jan. 2. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Gyári alkalmazásokat csak akkor tudod törölni ha rootoltad a telefont.

Egy gyári visszaállítást azért szerintem érdemes lenne csinálnod, ha még nem tetted volna meg. Lehet tényleg utólag telepített alkalmazások csak valamiért nem tudod törölni. Így viszont eltűnnek.


A gyenge aksi alatt mit értesz? Nem használod és pár óra alatt lemerül, vagy használod és úgy merül le hamar? Mert utóbbi esetben teljesen normális ez a fajta viselkedés. Elvégre okostelefon. Azokban meg van ami feleméssze az energiát. Az 1-1,5 napos készenléti időnél na nagyon várj többet.

2012. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De a gyári visszaállitást hogyan? És milyen következményei lesznek?


Úgy értem, hogy ha sokat szórakozom vele akkor fél nap alatt lemerül, de volt olyan hogy reggeltől estig csupán a térerő-kereső volt bekapcsolva rajta, max 3 4 sms-t irtam s este kiirta hogy merül, reggelre lemerült.

2012. jan. 2. 20:02
 3/14 anonim ***** válasza:

De a gyári visszaállitást hogyan? És milyen következményei lesznek?


Beállítások->Adatvédelem (angolba Privacy)->Teljes gyári visszaállítás

és szépen törlődik minden ami nem volt rajta gyárilag.


Úgy értem, hogy ha sokat szórakozom vele akkor fél nap alatt lemerül, de volt olyan hogy reggeltől estig csupán a térerő-kereső volt bekapcsolva rajta, max 3 4 sms-t irtam s este kiirta hogy merül, reggelre lemerült.


Nem épp a legjobb, de ez még egész normális. Arra azért figyelj, hogy ne merítsd le mert azt nem igazán szeretik a litimuos aksik.

2012. jan. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaid, mindjárt ki is próbálom!


Azt, hogy ne meritsem le arra érted, hogy ne várjam meg mig teljesen lemerül s akkor teszem be tölteni, hanem már amikor figyelmeztet?

2012. jan. 2. 21:05
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, úgy. De még azt se kötelező megvárni amíg figyelmeztet. Akkor rakod fel töltőre amikor akarod, csak ne hagyd teljesen lemerülni.
2012. jan. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Értem, ezt is köszi :)


Na a gyári visszaállitás megvolt, eltűntek azok amelyeket én töltöttem le, tényleg eltűnt minden de a sims3 az a pingvines izé, meg a tetris ott maradt. Létezik, hogy gyári alkalmazás??

2012. jan. 2. 21:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor ezek tényleg gyári alkalmazások.
2012. jan. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

S foglalják feleslegesen a helyet...Na de legalább tudom :)


Köszi a segitséged!

2012. jan. 2. 21:54
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha nagyon el akarod tüntetni akkor még mindig ott van a root + titanium backup vagy root uninstaller kombó.

Root leírás:

[link]


Titanium backup vagy a root uninstaller meg leszedhető Marketből.

2012. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem uj a galaxy minim és nincsenek rajta ilyenek meg az ismertető videoban sincs ilyen meg sehol ugyhogy sztem nem lehetne gyári.. mer az elég fura lenne ha csak neked raktak vna bele
2012. jan. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!