Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Ericsson Live with...

Sony Ericsson Live with Walkman, vagy Samsung Galaxy S Wifi 5. 0, vagy Samsung Galaxy Gio (régi, csak telefonálásra, meg sms-re jó telefonnal eggyütt)?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha telefon kell akkor a Live with walkmann, ha meg nem fontos a telefon funkció akkor Galaxy S wifi 5.0
2012. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Többe kerül de Walkman Live. Mindenben jobb mint a többi 2. Galaxy S wiwi is szép meg jó, csak épp telefonálni nem lehet vele. Ha csak multimédiára kell is a walkmant venném, nem árt az ha van benne gsm modul.
2012. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem a Samsungok jobban tetszenek.A touchWiz is, meg a telefonok formája is.De ebben az árban csak Gio, meg Y van. Az Ace nem lenne rossz, de abba meg armv6os processzor van.Ami jó lenne az a W, de az má 70ezer.A G.S Wifivel meg az a baj, hogy az má túl nagy.
2012. jan. 8. 16:13
 4/11 A kérdező kommentje:
A 3.6 jó lenne, de azt meg sehol se találtam, azt nem lehet Magyarországon kapni?
2012. jan. 8. 16:15
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem walkanem van, armv7 1 ghz-en 512 ram, nem túl nagy, jó minőségú kijelző, korrekt kamera hd videóval, gyakorlatilag u.azt tudja mint a galaxy, plusz még telefonálni is lehet vele. Ebben az árkategóriában az SE kivételével mindenhol armv6-ot kapsz, alkalmasint 3 mpx kamera meg 256 ram.
2012. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Várj a telefon vásárlással,mert idén adják ki a galaxy ace plus-t
2012. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
utolsó!mik várhatók még mostanában a Samsungtól?
2012. jan. 8. 16:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Galaxy ace plus, ne viccelj már 3,7"-on 320x480? Komolytalan. Samu most adta ki a wave 3-mat (vagyis az országaban,nemrég elérhető), jön majd az sgs 3, de az rohadt drága lesz. Van még a galaxy W, kész. Többről nem tudok.
2012. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Samsung Galaxy S WIFI 5.0-ból van egy 4 coll-os is az egy picivel olcsobb és avval se lehet telefonálni de ugyanugy van benne WIFI MEGY Bluetooth meg gps bővithető és 1ghz 3d-s grafikus chippel de amugy ha rá töltöd a skypot akkor tudsz interneten keresztül telefonálni a marketről ingyenes én is ezen a lejátszón gondolkozom csak az 5 colloson szerintem érdemes ezt venni
2012. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tixema a SGS 3 az még várat mert közben be raktak egy uj tefont valami SGS2 plust vagy valami ilyesmit
2012. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!