Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a szösz az a FOTA frissítés?

Mi a szösz az a FOTA frissítés?

Figyelt kérdés
Az Androidos telóm talált egy ilyen frissítést. FOTA frissítés érhető el, telepítse a frissítéseket, hogy a rendszer mindig naprakész legyen. Az van, hogy a FOTA-n kívül többet nem árul el. Mi ez? Telepítsem vagy kapcsoljam ki a frissítéseket? Ha nem végleges, hanem valami béta zagyvaságot keresett ki nekem, azt fel nem telepítem! Van valakinek infója erről?
2012. jan. 15. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Firmware Over The Air


Annyit tesz hogy nem PCn eresztül települ a frissítés hanem közvetlenül netről.

Pl mint az android marketes progik.

2012. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval akkor ez nem egyenlő az OTA frissítéssel (vagyis semmi köze hozzá) ugye?
2012. jan. 15. 17:27
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert OTA-ról már hallottam, és tudom, hogy azok nem mindig hibátlanok...
2012. jan. 15. 17:28
 4/8 anonim ***** válasza:
De-de, dettó ugyan az.
2012. jan. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ööö, akkor most döntsem el, hogy megbízom-e ezekben a frissítésekben, vagy a telefon csak végleges cuccokat szed le?
2012. jan. 15. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Wildfire S-em van, nem tudom, hogy csak ennél a telefonnál jelentkezik ez a hiba, vagy az összes FOTA frissítés után, de én amint telepítettem Marketből nem indul el a letöltés.

Vagyis elindul, de kb 2 másodperc után le is áll, és nem települ, viszont a My App-nál vagy hol jelzi, hogy ott van.


Factory resetelni kellett a telómat, hogy újra menjen a letöltés, nagyon örültem neki, kezdhettem mindent előröl, azóta backup-olok mindig.

2012. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, annyira nem fontos, hogy kockáztassak vele.
2012. jan. 15. 20:02
 8/8 anonim válasza:
Enyi kockát😅!
2015. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!