Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új SE Live with WALKMAN vagy...

Új SE Live with WALKMAN vagy használt Galaxy S?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 19:27
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
15/f 1. Androidos telefon LG GD 510 után.
2012. jan. 17. 19:28
 2/20 anonim ***** válasza:

Hát, inkább Galaxy S.

Sokkal többet tud az SE-nél. De azért előtte nézd meg, hogy van-e valami baja/próbáld ki. Mindenféleképp személyesen vedd át a készüléket.

2012. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Új LG Optimus Black mint harmadik opció?
2012. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
LWW. Galaxy s már régi telefon, egyedül a super amoled kijelzlője ami jobb, de minden másban az SE. Stabilabb, optimalizáltabb a lww, kamerája jobb, kijelző mérete elég, fényerő és színek korrktek, anyaghasználat jó, gyors telefon. ICS frissítés 2012 Q2-ben. Nekem is lww-m van, teljesen meg vagyok elégedve vele, nagyon sokat segít az egyetemi életben, etr, böngészés. Puskázásra is ideális méretű, nem túl nagy, de a kijelzője pont akkora, hogy jól használható legyen. Elfér a cipőmben, nagyon hasznos tulajdonság :D az meg, hogy a multitouch segítségével egy kézzel tudsz ügyködni csak hab a tortán. Ezt csináld meg egy galaxy s-sel.
2012. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Nyúlós lónyál ***** válasza:
Én nem vennék használt telefont, főleg nem Androidosat, mert azt nagyon meg lehet buherálni...
2012. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: "sokkal többet tud az se-nél" éspedig?
2012. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Sztem is LWW(!!),de azért az előző jól meg mondta,hogy a galaxy s-ben nincs multi touch....közben meg van.:D
2012. jan. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
19:35-ös,mert jöttek új kommentek.:D
2012. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ácsi. Nem azt mondtam, hogy nincs benne, azt írtam, hogy az LWW-BEN VAN! Szövegértés 1es. Csúnya volna ha egy olyan telefonban mint a galaxy s nem lenne multi touch. A hülye is tudja, hogy van benne, azért nem írtam oda, mert egy olyan kaliberű cuccban mint a samsung ez magától értetődő...
2012. jan. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azt meg hogy " ezt csináld meg egy galaxyval" arra értettem, hogy nehezen fér el feltűnés nélkül egy cipőben.
2012. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!