Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a telefonom,...

Nem kapcsol be a telefonom, Telenor One Touch? (több, lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám,hogy elkezdtem tegnap este a 2.3-as Android frissítést.Azonban, sajnálatos módon lefagyasztotta magát, és a számítógépet is.Azóta nem kapcsol be.Amikor próbálom bekapcsolni, akkor előjön a kis Android figura, és aztán a Telenor felirat.Innen nem megy tovább.Mi tévő legyek?
2012. jan. 21. 10:33
 1/3 A kérdező kommentje:

Próbáltam a Recoveryvel felrakni a Stock ROM-ot, de amikor rá megyek,hogy "choose zip from sdcard" és kiválasztom a rendes romot, és megerősítem(hogy YES), ezeket írja ki utána:

--Installing: /sdcard/FRG83..(rom neve)

Finding update package...

Opening update package...

Verifying update package...

E:signature verification failed

Installation aborted.

2012. jan. 21. 10:58
 2/3 anonim válasza:

Próbálj meg másik romot felrakni rá!Biztos lehet szerezni még másfajta főzött romot.

HA VAN RECOVERY-d nincs nagy gond!


Ha nincs ,akkor nemtudok tanácsot adni, próbáld meg fastboot módban... Garira ne vidd egyenlőre vissza(ha főzött romot raktál fel) inkább próbálkozz,fórumozz és légy figyelmes ,hátha sikerül egy jó megoldást rá találni!


Ha nem, akkor vidd be a gyári telenoros szervízbe, mond azt hogy letöltöttél netről valamit és lefagyott nem kapcsol be.(ha nincs recovery úgysem mutatják ki h frissítetted) és csinálnak egy "gyári szoftverfrissítést".


Arabokhoz,maszek telefonosokhoz NE MENJ...Ők is ugyanazt csinálják vele, amit te csinálnál otthon!(Csak pénzbe is kerül, és ha otthon te sem találsz rá megoldást hidd el ŐK sem fognak)

2012. jan. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Wipe cache partition/Data-t megcsináltad?
2012. jan. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!