Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az LG...

Mi a véleményetek az LG Optimus One-ról? Pozitívum-negatívum egyaránt érdekel.

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább xperia mini-t a t-mobile webshopból...
2012. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nah nekem ilyen telefonom van

vélemény:

pozitív: a hátlap matt így semmilyen karc nem látszik meg rajta ( még így is hogy az enyém lassan 1 éves ) nem kell gyakran tölteni

negatív: ezen kívül minden rossz proci, még az angry birds is szaggat, a zenehallgatás kihangosítva még egy méhecskének is halk. Én is most fogok venni egy xperia mini prot sokkal jobb vegyél minit! :D

2012. febr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem szeretem a Sony Ericssont.
2012. febr. 6. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél egy nagyon elavult telefont, amire nem lesz senmilyen frissítés (ics 4).


Ha nem kell hd videófelvétel, 1 ghz snapdragon proci, adreno 205 gpu stb.

2012. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Xperia=fila táska
2012. febr. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát attól függ előző, hogy melyik :D Például eddig egy embert láttam (a közelemben), aki Xperi Arc S-sel szaladgál... Én most Xperia Mini-re szántam rá magam, a héten veszem meg, szerintem egy jó választás.
2012. febr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ismerősöm unokaöccsének OPTIMUS ONE-ja van amikor még a 2.2 volt rajta addig, jó volt és mikor felrakták a 2.3-at akk meg már szaggatott, halt meg a teló és állandóan szervizben van. ilyen lehetséges, hogy a 2.3-tól lett rosszabb a teló(nem bírná)?
2012. febr. 8. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!