Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lett a Samsung Galaxy...

Mi lett a Samsung Galaxy mini-vel?

Figyelt kérdés
Szóval letöltöttem egy programot aminek a neve Shakeoff és mikor benne vagyok a zenékben akkor ha megmozdítom a telefont akkor egy másik zene kezd elindulni...A programot még letelepíteni (uninstallalni) se lehet.... Most akkor mit csináljak? Formázni a telóm meg nem akarom mert rajta van egy jó pár program...

2012. febr. 10. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A rázásra szám váltás nyílván a program funkciója lesz. Olyan meg nincs, hogy valamit nem lehet letörölni. Max. rootolni kell hozzá a telefont és titanium backuppal próbálkmozni.
2012. febr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ööö... azt gondoltam, hogy a program miadt van... éso rootolni hogy kell.. mert már olvastam valahol meg próbáltam is.... meg az amit legutoljár irtál az mi??? úgy nem lehet letörölni, hogy rámegyek hogy a feladat kezelőben belemegyek hogy törölje le és kidobja hogy sikertelen... köszönöm a válaszod és várom a következőt... :-))
2012. febr. 11. 01:10
 3/6 anonim ***** válasza:

A titanium backup egy alkalmazás ami rootolt telefonokon működik és elsődlegesen (mint ahohy a nevéből is lehet következtetni) arra jó, hogy lementsd az alkalmazásaidiat illetve a hozzájuk tartozó adatokat. De nem csak erre jó, mert van benne uninstall funkció is amivel lehet törölni dolgokat. Bármit le lehet vele törölni (még a gyári alkalmazásokat is).

Itt meg egy leírás a galaxy mini rootolásához:

[link]

2012. febr. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és mire jó ez a rootolás? Ha rottolom a telefonom akkor elveszik a garancia?
2012. febr. 11. 15:33
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezekben minden benne van amit érdems tudni a rootolásról

2012. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
aha.... megtalálta.... garancia vesztéssel jár....
2012. febr. 11. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!