Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Én most készülök venni egy...

Regina3345 kérdése:

Én most készülök venni egy telefont mindenképpen Nokiát. A Nokia e6 mobiltelefon vagy a Nokia n9 mobiltelefon a jobb és miért? Nekem először a Nokia e6 tetszett, de most megláttam az n9-et és nem tudok dönteni!

Figyelt kérdés
kérlek válaszoljon aki tud és akinek va ilyen bármelyik is :))köszi!

2012. febr. 11. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:

lány vagy, és látom nem nagyon értesz hozzá, de sebaj!

Az e6-os qwerty billentyűs és képérintős is egyben, rengeteg alkalmazás van vagy lesz rá a közeljövőben. A Nokia piszkosul jól ért a qwery telefonok építéséhez.


Az n9 pedig egy jó húzás volt tőlük, piros pont jár érte, de mivel az MeeGo operációs rendszerű, amiből csak 1 darabod csináltak, és nem is lesz több, így alkalmazás nem lesz rá nagyon. Bár én tapizam már, és húúúú, besza-behu.


Ha pár ezerrel többet hajlandó vagy kiadni, mert teszik (és mert brutál jó) akkor n9. Ha nem, akkor e6.


n9, szerintem jobb.

2012. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát ha mindenképen nokiát akarsz ajánlom a lumnia 800 at :D
2012. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én értek hozzá és tudom melyik mit tud csak kiváncsi vagyok más véleményére mások szerint melyik a jobb!Egyébként kösz!
2012. febr. 11. 19:49
 4/9 anonim ***** válasza:

hozzá tenném, hogy n9-re megcsináltak minden olyan alkalmazást, ami egy átlagos embernek szüksége van.

(skype, angry birds, weather, facebook, youtube, trwitter, stb)

a tudatlanságomért pedig elnézést! :)

2012. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Semmi gond köszi,hogy segítesz a kérdésben akkor szerinted a nokia n9-et vegyem vagy ha lánylennél melyiket választanád??
2012. febr. 11. 20:43
 6/9 anonim ***** válasza:

N9 tulaj vagyok, a telefon igen csak jó, alkalmazásokat szépen afják ki hozzá és már az újabb szofzverfrissítés is közeleg!


Amúgy ha te ilyen műkörmös lámy vagy, akkor E6!:D Annál kisebb legyen az esélye, hogy összekarcold!

Még annyit, hogy az N9 is jó választás, tényleg nehéz a döntés. De már csak azért is N9, mert nekem is az van

2012. febr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jobb az n9, nagyon sokan dicsérik, ami mostanság a Nokiára nem jellemző.
2012. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm csak nekem azt mondták,hogy az n9-en windows futtatás van és ez az egyetlen a nokiánál és,hogy az nem jó és NEM VAGYOK MŰKÖRMÖS CSAJ!!csak normál festett körmös xd :DD
2012. febr. 14. 16:54
 9/9 anonim ***** válasza:
az n9 az MeeGo Oprendszeres. A Nokia Lumia 800 a Windowsos, és az nagyot üt, mert baromi jó, a tetszés meg ízlések és pofonok.
2012. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!