Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenornál hogy van az Alaptar...

Telenornál hogy van az Alaptarifa 1?

Figyelt kérdés

Szóval ha Alaptarifa 1-el veszek egy telefont, akkor kifizetem a mellette lévő összeget, és akkor ki is van fizetve a telefon, a következő hónapokban, meg már a havidíjakat fizetem??? És a Havidíj olyan, hogy 100%-ban lebeszélhetem, vagy van valami hátulütő?? (Mindig T-Mobilos voltam)

És Alaptarifa 1-nél lehet az üzletben részletre is venni a telefont??

Vagy ha valami fontos tartozik ehhez a csomaghoz, azt is kérhetné még?



2012. febr. 21. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
A telefon nincs kifizetve,mert van rá 2 év hűség.Eladhatod attól függetlenül ha ezért kérdezted.Az első havidijat ki kell fizetned amikor veszed a telefont.A havidij 100%-ban lebeszélhető.A részletet nem tudom de nem tudok róla,hogy lehetne.Nem tartozik semmi alapból a csomaghoz.Vannak költségcsökkentő szolgáltatsok.Vezetékes hivót kérhetsz rá ami 5Ft/perc,kapcsolási dij 10Ft.De ezeket a dijakat a havidijon felül kell fizetni.De amúgy is megéri ha kéred,mert nem havidijas.Kérhetsz Klikk szolgáltatást ami 3 hónapig ingyenes.A Klikk az mobilnet,havi 100MB!Ezeket lehet kérni ingyenesen.Van több is de az havidijas.Érdeklődj a Telenor pontokon ezekkel kapcsolatban.
2012. febr. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A telefon nincs kifizetve,mert van rá 2 év hűség."


Nem egészen.

A telefont kifizette, akár el is égetheti a pénztár előtt.

Az előfizetésre köt szerződést, nem a telefonra.


A kérdező esetleg elárulhatná a titkos telefon típusát amit megvenne, mert nem minden készülék kapható minden konstrukcióban.

2012. febr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem :) Nagyon szépen köszönöm, sokat segítettetek, és azt is köszönöm, hogy elmondta az első válaszoló, hogy ingyenes internet 3 hónapig pl. ilyen kiment a fejemből, pedig egyik haveromnak volt is ilyen...

A telefon: Samsung Galaxy W ami csak a Telenornál kapható, és így elvileg 60e ft lenne/kerekítve :)/

2012. febr. 22. 14:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah és csak azért kérdeztem, így, hogy nem a telefont fizetem 2 éven keresztül még? De elmondtátok :)
2012. febr. 22. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!