Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Optimus One-ról vélemények?

LG Optimus One-ról vélemények?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett ez a telefon,youtube-on néztem róla videót és mobilearénán is olvastam róla.

Nektek mi a véleményetek róla?Lehet rá rakni 2.3-as op.rendszert?

Csak lécci azt ne írjátok hogy "inkább vegyél xperia mini-t"-mert akkor kileszek, már tényleg már mindenhol ezt mondják! NEM SZERETEM A SONYKAT! Egyiket sem!

Erről a telefonról kérnék szépen véleményeket és nem másról!

Köszönöm előre is!


2012. márc. 1. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég régi már ez a telefon, asszem van rá 2.3.

Nem tudom mennyiért vennéd, de közel másfél évvel a megjelenése után nem biztos, hogy jó vétel...


Az általad lenézett xperia mini nem egy kategória vele, arra ebben a hónapban jön a 4.0...

Tudásban kb. reggelire megeszi.


Mondjuk a "fikàzás" helyett inkább arról írhattál volna, hogy mire is akarod hasznàlni...

2012. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olvasgathatsz nyugodtan, de azok már másfél éves cikkek. Amúgy egy elavult telefon, hardveresen és szoftveresen egyaránt.

Nem értem mi bajod van a Minivel meg a Sonykkal mert az Optimus Onet keresztben lenyelik tudásban. Sose értettem azokat akik márka alapján vesznek telefont.

2012. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem szereted a Sonykat, még így caps lock-al is kiemelve, de az xperia mini, ahogy fentebb is írták kb. reggelire megeszi vagy keresztbe lenyeli az optimus one-t.


Nem tudom, hogy már elgondolkodtál-e azon vajon miért is írják sokan vagy inkább rengetegen azt, hogy "inkább vegyél xperia mini-t".


Engem aztán nem érdekel, hogy mit veszel, arra baxod el a pénzed amire akarod.

2012. márc. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért nem kéne bunkónak lenni...nem szeretem a sonykat mert nem jönnek be ennyi...más telókat is nézegettem,tetszenek pl. a Galaxy-k is.és nem lefikáztam az xperiát csak azt írtam h nem kedvelem őket.
2012. márc. 2. 13:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig kedvelhetnéd őket, de ha kinézet alapjàn veszel telót...
2012. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát mamár a márkát nem is nagyon kell nézni mivel az android telefonok menüjének nagyrésze egyforma de selejtes példányt bárhonan kifoghatsz főleg hogy ha régi telefon és használt nem tudom honanfogsz másfél éves telefont szerezni ami nem használt de mind1 nem tudom.

mostmár az oprendszert kell nézni és ami azt illeti az összes 2011es xperia megkapja az ics-t!


NE VEGYÉL LG Optimus One-t!!

2012. márc. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"nem szeretem a sonykat mert nem jönnek be ennyi"


Na írjál már azért valamit, hogy miért nem jönnek be?


Kinézet?


Ui:Van egy tök jól kinéző pentium2-es gépem. Eladom neked egy p4-es áráért. Látom csak a kinézetre buksz, a tudást meg a teljesítmény lexarod...

2012. márc. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!