Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van jobb mobil az iphone4s-nel?

Van jobb mobil az iphone4s-nel?

Figyelt kérdés
csak erdekel
2012. márc. 2. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Van.
2012. márc. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs. Majd ősszel lesz az újabb iPhone.
2012. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hardverileg van jobb, a többi relatív (design/operációs rendszer), ízlés kérdése
2012. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szubjektív a dolog, Apple fanboyok szerint nincs, amúgy meg van.

Hardveres szempontból egyértelműen kijelenthető, mivel azok tények, azzal nem lehet veszekedni, csak azokon nincs iOS.

2012. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk apple kisebb mhz prociból sokkal többet hoz ki ráadásul nincs az hogy belaggol meg lefagy néha mint androidnál 1-2 készüléken
2012. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Nokia 3310-től kezdve napjainkig gyakorlatilag az összes jobb.
2012. márc. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
zoligyerek ne itt trollkodjál...lehet hogy 1-2x poénos volt, de már mikor 2000 ember leírja, unalmas..egyébként meg ha összegezve nézzük, akkor nincs. azért, mert valaki azon csurran el, hogy nemsoká jön az s3, ami már 4 magos lesz, attól az android ugyanolyan gáz lesz, és igen szégyen, hogy 4 mag kell ahhoz, hogy normálisan fusson(persze ha így lesz), és még mielőtt valaki beszól, 3 hónapig volt s2-m, és nehezen de most váltottam 4s-re...
2012. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A gyk-n megjelenő iphonos kérdések zöme ilyen válasz után kiált :)
2012. márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem jelenleg iphone 3g-m van. tudom hogy elavult meg sz*r de nekem tökéletesen megfelel egy iphone 4-es op.rendszerrel és egyáltalán nem lassítja le,minden app jól fut rajta. Kinek mi tetszik. Nyilván egy nokia fan-nak a nokia a legjobb. Ugyan ez van az android és az iOS között is, kinek milyen az ízlése.
2012. márc. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!