Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja a X10 mini promnak?...

Mi baja a X10 mini promnak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Állandóan befagy és kibe kapcsolgat. Nem tudom mi baja lehet! kérlek írjatok

2012. márc. 5. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Ezt az enyém is elkezdte mostanában, szerencsére eddig csak kétszer volt olyan hogy újraindult. Viszont az Android szolgáltatás folyton lefagy, meg van hogy magától bekapcsol az adatforgalom.

Nem tom mi lehet a baja amúgy, szerintem az op rendszer lehet hibás.

Néha legszívesebben megtaposnám a telefonomat!

2012. márc. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kevés memória esetén fordul elő legtöbbször...
2012. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt kevés memória, mégis lefagyott és újraindult, volt már szervizben is, szoftverfrissítés is volt, de semmi javulás. Most negyedszer van ott, egy felháborodott levél kíséretében plusz jogszabályok mellékelve, mert egyébként már első alkalommal lehetne a cserét kérni. Ezt most kértük is, és valószínűleg egy xperia mini pro-ra cserélik.

az androidnál nagyon gyorsan dobálják az újabbnál újabb rendszereket, a régieket meg leszarják. Ez eléggé lehangoló, mert azért az x10 sem régi telefon, de újabb rendszert már nem fog kapni. Támogatásilag egy nulla.

Ha teheted harcolj ki egy cserét, mert akkor te is egy újat fogsz kapni, amúgy az x10 ideje sajnos leáldozott.

2012. márc. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Firmware frissítéssel megoldható :)
2012. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Zuzmoca válasza:
azthittem h csak én vagyok ilyen béna h ilyen a telefonom. nekem is már 2x volt szervízben.hogy lehet kérni a cserét?
2012. márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző


Mi egyenesen a Sony Ericsson központi szervizébe küldtük a telefont egy egy másfél oldalas kísérőlevéllel, melyben részletezve leírtuk a hibát, illetve hogy nem vagyunk megelégedve, fel vagyunk háborodva hogy nem tudják kijavítani stb.... Szóval háborogni kell.

2012. márc. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat !
2012. márc. 12. 08:21
 8/10 Zuzmoca válasza:
Egy kerdes meg. Vegul sikerult kiharcolni a cseret es jobb a mini pro???
2012. márc. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
huu ezt nekem is csinálta 1 időbe! nagyon idegesített. és nagyba telefonáltam pont előző héten majd kikapcsolt meg van,hogy a menü föl-le ugrálgat..:/ szeretem ezt a telefont mert kis cuki de ÁÁÁÁ!
2012. máj. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jaja nekem is ezt csinálja:S és helyre jött vagy mit csináltál vele?
2012. máj. 17. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!