Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 100Mb internet elég?

100Mb internet elég?

Figyelt kérdés

Most vettem egy androidos telefon telenornál.És akarok hozzá mobilnetet.A telenor honlapján az van, hogy 100Mb netet nem ajánlják okostelefonhoz.

Szerintetek elég lenne a 100MB net?


2012. márc. 9. 15:06
 1/10 anonim válasza:
20%
Először azt hittem hogy gépre kérdezed,mondom akkor elég,na de telefonra?Lehet hogy nem is tudja kezelni ezt a sebességet a telefon hálózati kártyája ..
2012. márc. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Bőven elég. Nekem 50 mega van, sose tudom elhasználni. Persze ehhez tudni kell normálisan használni, ha nem tiltod le a szarokat, fél nap alatt elfogy (nekem volt olyan időjáráswidgetem, ami napi 130 megát evett).
2012. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gabii2 ***** válasza:

Szerintem az adatforgalomra gondolt.

Én a tmobile nàl vagyok, és csak 40 MB os a csomag, de nincs tulforgalmazasi dij, igy 3GBot hasznalok

2012. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Osszehasonlítas keppen havi 300 mb intenetet használok el.
2012. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%

"Bőven elég. Nekem 50 mega van, sose tudom elhasználni."


Te retardált vagy? Azt se tudod mire akarja használni. Lehet rendszeresen akar böngészni, neadjisten néha megnézni 1-1 youtube videót.

Mi alapján találtad ki, hogy elég neki?

2012. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%

@16:06

Vegyél vissza a pofádból, kisfiam.


100 mega net mindenre elég, nem mobilon kell youtube-ozni.

2012. márc. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

Ki vagy itt te senkiházi? :D

Nehogy te írd már elő, hogy mire használja a mobilnetet. Az eszem megáll.

2012. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Ne foglalkozzatok vele, egy gyökér a srác. Kérdező: nekem speciel 3-4 mega elmegy a napi böngészésre, az ugye havi 100-120 mega. És ebben nincs benne a sync (mailek, rss stb.). Videót sosem nézek telón.
2012. márc. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%

@19:13

Én kérlekszépen toplista első 3 helyezett egyike, több mint két éve. Úgyhogy te is vigyázz a szádra. Ha nem tetszik, privát, ne szemeteld tele szegény kérdező topikját.

2012. márc. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyik kérdés, hogy mire akarod használni, a másik, hogy hogyan!

Felesleges szolgáltatásokat le kell tiltani, mert tényleg felesleges adatforgalmat csinálnak.

Szívem szerint a frissítést otthoni wifire bíznám, ha van, mert az is rengeteget megehet (a nyilvános nem mindig biztonságos).

Olyant válasz, ahol nincs túlforgalmazási díj, mert az piszok drága is lehet.

2012. márc. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!