Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megfelelő lenne ez a telefon...

Megfelelő lenne ez a telefon egy 9 éves gyerek számára?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 18. 14:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Minek a 9 évesnek telefon?? ráadsul blackberry ami inkább üzletembereknek van... de fölösleges 9évesnek 75ezres telefon de ha ennyire nem számít a pénz kérdezétek meg mi tetszik neki de ne blackberry vegyetek
2012. márc. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, csak Torch, de én 35 éves vagyok. A BlackBerry elsősorban üzleti telefon, nem játékra való.
2012. márc. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem is játékra kéne neki...:)
2012. márc. 18. 14:47
 4/26 anonim ***** válasza:
Akkor áruld el, mire tudná használni a 9 éves az üzleti alkalmazásokat? Arra meg, hogy telefonáljon bőven elég egy jóval olcsóbb telefon.
2012. márc. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Látszik, hogy még nem volt telefon a ti időtökben...:) Mire kellene, pl. felhívni engem, vagy a barátait, mi olyan nagy dolog ebben, azért telefon, nem?

Olcsó telefont meg nem fogok neki venni, mert az úgyis tönkre megy!

2012. márc. 18. 14:51
 6/26 anonim ***** válasza:

9 évesnek ilyet vennék akár fekete akár rózsaszínben

[link]


Nagyon élethű.Olyan mint egy igaz telefon,de nem az.Játék telefon,beépített játékokkal..

Normális telefon,főleg olyan amit linkeltél nem 9 évesnek való.Nemcsak azért mert az bonyolult neki,és ki sem tudná használni,hanem mert 9 évesen nem értékeli a 70 ezres készüléket,és azért hogy pár hét után elhagyja,ellopják vagy tönkre vágja felesleges.

2012. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nevetséges lenne egy üzletembereknek való telefont venni 9 évesnek...

Egy ekkora gyerek olyan telefonnak örül a legjobban, amivel leginkább JÁTSZANI tud!...


Amikor ekkorák voltak a gyerekeim, olyan telefont választottam nekik, amibe rengeteg játékot lehetett feltölteni az internetről (kb. 80-100 játékot)...

Ezzel ők lettek a "menők" a suliban... :-))

2012. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
komolyan, nem hiszem el, hogy valaki kepes ilyet kerdezni, hacsak nem maga a 9 eves teszi fel a kerdest.
2012. márc. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
BlackBerry egy 9 évesnek???? Karácsonyra mit kap, Porshe-t? Mikor hív fel és minek?
2012. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Látszik,hogy te gyerek vagy,és szórakozol..Egy felnőtt nő nem mond ilyen hülyeséget,hogy azért vesz 70 ezres mobilt,főleg bonyolúlt mobilt egy 9 évesnek,mert telefonáljon a barátainak vagy neked..Nem minden esetben strapabíróbbak a drága mobilok.Ha felnőtt lennél,tudnád,hogy minél bonyolultabb valami,minél több hiba lehetőség van valamiben annál több lehetőség van arra hogy el is romlik..

Ha telefonálni akar akkor jó egy sima egyszerű nokia is.

[link]

ilyet már lehet kapni 10 ezerért is.Telefonálni ezzel is tud.

2012. márc. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!