Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kecskemét, legjobb Mobil szerviz?

Kecskemét, legjobb Mobil szerviz?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb mobil szerviz Kecskeméten?
2009. jún. 12. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A szil-coop oldalában van egy, ők nem tudom milyenek, de ha fontos, szerintem megér egy próbát. Viszont van egy nagy telefonszerviz (talán a legnagyobb Kecskeméten) az Alföld parkolójával szemben a túloldalon. Na oda ne vidd, én egyszer vittem oda telefont és egy rakás hulladékot kaptam vissza, aztán ráfogták, hogy ilyen volt. Ráadásul a határidőt se tartották be.
2009. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A szil-coop-os egyáltalán nem jó!! Engem átvertek,és egy hosszú procedúrán kelett átszenvednem magam,mire megcsinálták végre. SOHA TÖBBET. udvariatlanok,és ne ide gyere az is biztos. Csak ajánlani tudom...és drága is..
2009. jún. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!