Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásároltam egy sony ericsson...

Vásároltam egy sony ericsson live with walkman telefont. Amikor telefonálok, nem valami jó a minősége a hangszórónak. Olyan mintha rezegne, és sziszeg picit. Annyira nem hangos, de észrevehető. Nektek is ilyen, vagy vigyem szervízbe?

Figyelt kérdés

2012. márc. 19. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Háh a nagy live-s rajongók pedig hogy dicsértéka live-ot:) Nem hiszem, hogy a szervíz tud neked ebben segíteni, de ha úgy érzed mégis selejt akkor ott a garancia míg érvényes. Ha a garancia lejár akkor fizetős nézés lesz.
2012. márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de az első mondat igazán nem hiányzott bele. Azóta kicserélték ingyen 10perc alatt, és tökéletesen működik. Amúgy meg jó telefon nagyon, szerintem minden gyártónál előfordul, hogy 1-1 telefonjuk hibásan kerül forgalomba. Megkérdezhetem neked milyen telód van???
2012. márc. 24. 18:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Ön kinél bankol?XD Persze, hogy előfordulnak hibák, de ami hiba az hiba. Ha gólt rúgnak akkor gólt rúgnak és nincs mese. Nekem nokia van és ez sem tökéletes, de nem selejt. Szeretem ezt a telefont, mert amennyiért vettem más készülék nem tudja azt. Mint például nálam nagy érték az aksi kapacitása. Mindenkinek megvan a saját igényének való készülék, de agyon dicsérni egyiket sem lehet, mert több tulakdonságokkal rendelkeznek, ezért a kívánt igényünknek megfelelőt kell nézni.
2012. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem értem milyen selejtről beszélünk itt... Neked az akksi a lényeg, nekem más. És az általán elvárt dolgokat maximálisan teljesíti. Sőt... Ár érték arányban pedig szerintem nincs jobb ebben a kategóriában. Ezen nem szeretnék veszekedni, te használd a nokiádat én pedig használom a sony ericssonomat, ennyi az egész.
2012. márc. 25. 12:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ennyi az egész. Te sértődtél be. Ez a nokia nem csak aksiban jó, már bocs:) Többet ér a kis sony live-nál. Ám ha nem volt selejt a telefonod akkor miért kellett megcsináltatni? Áh inkább nem is kérdem. Na én se veszekedni jöttem fel. Minden jót!
2012. márc. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pamkutya válasza:
Milyen nokiád van? Mert ha 50-70k közötti ár értékben, akkor nem csodálom, hogy jobb. Amúgy az 1Ghz-s procit nem lehet minden 35-40k-s közötti telóban megtalálni.
2012. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a proci számít. Az csak egy a több dolog közül.
2012. máj. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!