Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S 2-m van,...

Samsung Galaxy S 2-m van, csak nekem lassú az érintőképernyője? Úgy értem, hogy például ha Fruit Ninja-zok, akkor nem egyből reagál arra, hogy én elhúztam rajta az ujjamat, hanem mindig kicsit le van maradva.

Figyelt kérdés
Ez nem csak a Fruit Ninja-nál van így, hanem mindig, úgy érzem, mintha kicsit le lenne lassulva az egész érintője, mert nem reagál olyan gyorsan a mozdulatokra. Ez csak nálam van így, vagy alapból ilyen a telefon érintője, hogy kicsit lassabb? A testvéremnek van egy Samsung Galaxy S-e, érdekes módon azon tökéletesen gyorsan reagál minden kisebb mozdulatra is. (Most kaptam a telefont 3 hete)
2012. ápr. 2. 18:58
 1/3 anonim válasza:
Nem tudom mi okozhatja a problémát. De ez semmiképp sem normális.
2012. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
En tudom mitol van.Nekem pont ez volt samsung galaxy gion.Tehat, a telefonodon egy olyan alkalmazas van ami az egeszet lelassitja.A problemat csk azzal tudod javitani hogy belemesz a beallitasokba es a vedett adatokba .ott fogsz talalni egy olyant hogy gyari beallitas/visszaallitas. Erre ha ramesz a telefon adatait torli(a rendszer nem) ha erre ramesz minden torlodik az operacios remdszeren es a memoriakartyan kivul.(beleertve jeguszetek naptari esemenyek
2012. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ezutan csk beallitod a youtube beallitasokat hozzaadod a google fiokodat stb. Ird meg uziben mi tortent es meg segitek reszletesebben is. ;) Mady
2012. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!