Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért mindenki a SE okostelókat...

Mért mindenki a SE okostelókat ajánlgassa egyfojtában?

Figyelt kérdés
már kicsit idegesítő hogy csak ezt tudják magxarázni...
2012. ápr. 22. 20:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Na mit gondolsz miért?


Van 36.000 ft-ért ennél jobb hardverű telefon?


Nincs több kérdésem.

2012. ápr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
ne húzzá má fel te is nem neten akarom venni ne a netes árat irkáld má id e te is -.-
2012. ápr. 22. 20:46
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha megtanultál helyesen és magyarul írni, akkor visszatérhetünk erre a kérdésre.

Illetve ha idegesít, akkor nem kell foglalkozni vele, nem is neked szól, ne túráztasd rajta a taknyod.

2012. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert alsótól (SE Live) közép-felső (Xperia S, igen tudom, hogy az csak Sony, mielőtt belekötnél)kategóriáig a legjobbak, hardveresen, szoftveresen, árban. Ha ezt nem tudod elfogadni ez van,ilyenkor neked szól a kedvenc mondásom:

"Akkor vegyél sz@rt, drágán!"

2012. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
samsung-ot szeretnék de azt csak leotják mindig :(
2012. ápr. 22. 21:08
 6/28 anonim ***** válasza:
Abba nem gondoltál még bele, hogy nem véletlenül?
2012. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
de ha egyszer nekem az tetszik
2012. ápr. 22. 21:16
 8/28 anonim ***** válasza:
44%

A Samsung készülékek csak csúcskategóriában és a felső középkategóriában jók. Ott az SGS, SGS2, és most jön az SGS3.. Az első 2 aratott.

Az Xperia S pedig hát jó, de nekem nem jön be. A mostani Sony felirat elég ronda, meg az alján az a cserélhető valami is elég gagyi, + lötyög is. Jónak jó design-ileg, csak kivitelezésileg, mintha félbehagyták volna. Jah, meg az elszíneződő kijelző.. szép, bár ez csak 1 vélemény..

2012. ápr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Ha meg az tetszik akkor szard le, hogy mit mondunk, vedd meg. Legfeljebb járhattál volna sokkal jobban is, de az első a te lelki békéd legyen.
2012. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
értem én hogy ezt javasoljátok de valóban télleg jók e és bírják e a strapát mivel a régi SE-m nagyon szépen behalt
2012. ápr. 22. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!