Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Barátnőmmel telefont cseréltün...

Barátnőmmel telefont cseréltünk erre a hétre, de a kártyát meghagytuk, hogy a számunk ugyanaz maradjon. Azért tettük, hogy mivel nekem okostelóm van, neki meg egyszerűbb telója, ezért ő tudjon az én telómon játékokkal játszani. Hogy mi a probléma?

Figyelt kérdés
a kártyájáról valahogy egyből lement az összes pénz. Mi lehet ennek az oka? Nekem van netcsomagom, de az a saját kártyámon megy tovább gondolom. Ha netezik a telómról,akkor a wifit használja.

#kártyacsere #pénz eltűnik
2012. máj. 7. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Az oprendszer a háttérben lezavarja az adatforgalmat.
2012. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a barátnődnek meg az alap netcsomagja van és így használta (vagy épp a rendszer használta háttérben a netet). Ez meg egy igen költséges módja a nethasználatnak.
2012. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neki nincsen a kártyájához netcsomag rendelve, a FB-hoz a sajátján azt ingyenes képek nélküli 0.fb-t használja. A jelenlegi helyzetben pedig h az ő kártyája van az én telómban, így csak wifivel tud netezni. valószínű, hogy a rendszer akkor vhogy a telón használja a netet ahogy mondjátok,de ezt hogyan lehet kiküszöbölni? az is eszembe jutott, hogy pl angry birdset játszik és akkor ott a eklámok ugye megjelennek a játékban és akkor a net leszívja a pénzét, de ha nem ezzel a játékkal játszik akkor is lemegy neki :/
2012. máj. 7. 22:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a 0.fb menjen KELL NETCSOMAG. Nyilván van egy netstart-ja aktiválva, a többit a srácok elmondták neked: nyilván automatikusan szinkronizál a telefonod, lehet nem állítottad át manuálisra, és minden órában, amint szinkronizált a telefon, a netstart lezabálta a pénzt a kártyáról.ilyen egyszerű.
2012. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Solution: Beállítások-> Fiókok és Szinkronizálás-> A Háttér adatok és az automatikus szinkronizálás mellől kivenni a pipát, ha van(szrintem van), és problem solved.
2012. máj. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
asszem így most már meg lesz oldva :) köszi szépen a válaszokat!! :)
2012. máj. 7. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!