Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini-n játékhib...

Samsung galaxy mini-n játékhiba, SEGÍTSETEK?!

Figyelt kérdés

Hali! Amikor szedek le játékot a számítógépről a samsung galaxy minimre és USB kábellel átrakom a telefonra és telepíteni szeretném olyankor ír feltételeket,és valamiért az is mindig ott van a feltételek közt,hogy teljes hálózat.

Nos nekem nincs állandó internetem,csak WI-FI-m.És mivel nincs netem,nem indul rajta a játék.Pedig a Youtube-n nézegettem játékról videókat és ott tökéletesen ment.MIért van ez?


2012. máj. 12. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
pont azért, mert net kell hozzá, vagy mert épp gyenge a telefon. melyik játékról van szó?
2012. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ja és nem marketről szedtem,lehet az a baja?

Hát így van ez a PES 2011,PES 2012,NFS Shift,Fifa12,11

2012. máj. 12. 09:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Na hogy ezek nem mennek Galaxy Minin, az hótziher.
2012. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De mindennel így van.A marketről szedtem fruit ninját az indul tökéletesen,most meg egy másik fruit ninját szedtem és annál is azt irja.szinte mindegyiknél kér teljes internethálózatot,miért?
2012. máj. 12. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!