Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyors kérdés: A Samsung...

Gyors kérdés: A Samsung Galaxy Mini Y vagy a SE Live with Walkman a jobb okostelefon?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb, és miért? :)

Köszönöm előre is a válaszokat ! :)



2012. máj. 14. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Live. Ha magadtól nem látod a különbséget, akkor nem való neked okostelefon.
2012. máj. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Liveről írok... :P csak azért kérdeztem, mert egyik ismerősöm kapott egy Samsungot, és be volt tőle áulva, hogy huuu de jó készülék, mindent tud.
2012. máj. 14. 14:23
 3/12 A kérdező kommentje:
Liveről írok... :P csak azért kérdeztem, mert egyik ismerősöm kapott egy Samsungot, és be volt tőle ájulva, hogy huuu de jó készülék, mindent tud.
2012. máj. 14. 14:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, akkor hülyézd le nyugodtan. :D
2012. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindenképp Live.

A többi SZ@R!

2012. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mentek a zöld pacsik. :P (:


Szeretem nagyon a Liveot, nem adnám semmi pénzért oda egy Samsungért. Mikor vásároltam már az a márka tiltólistás volt nálam első körben, hiába ajánlotta nekem a T-Mobileos ügyintéző a Live with Walkman mellett a Samsung Galaxy Ace.-t, egyből el is utasítottam az ajánlatát. Szerintem nem volt rossz döntés. :)

2012. máj. 15. 22:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez kemény, hogy ilyen szemeteket ajánlgatnak.
2012. máj. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Eladó az is, mint az összes többi kacat Samsung okoska... :)
2012. máj. 16. 05:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ajánlgatta őket nemrég a telenorban egy kiscsaj, mondván hogy neki is Ace van és milyen okos, aztán még ő volt megsértődve, mikor tájékoztattam, hogy az egy kalap fos.
2012. máj. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jól is tetted! :) Én sem nézem sokba szegény Ace.-t... (:

Volt már a kezemben, de már valamiért akkor sem tetszett. (pedig abszolút még azt sem tudtam, hogy mik vannak a piacon Androidos okostelefon kategóriában.), a Live-ot is úgy vettem meg, hogy előtte két nap megnéztem róla mindenféle tesztet, cikket, meg olvasgattam itt a gyk.-n.

2012. máj. 16. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!