Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vélemények erről a telóról?

Vélemények erről a telóról?

Figyelt kérdés
Miért ajánlod? Tudsz e jobbat ennél ugyanebben az árkategóriában? Előnyei? Hátrányai?

2012. máj. 15. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
A legjobb ár/érték/teljesitmény arányban.
2012. máj. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sony Ericsson WT19i Live with Walkman


:))

2012. máj. 15. 19:24
 3/8 A kérdező kommentje:
még jó hogy a cimkékben szerepelt :P
2012. máj. 15. 19:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha venni akarsz mindenképpen ezt vedd. :)
2012. máj. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyenem van és kellemesen csalódtam benne. Nagyon jó az ár-érték aránya, a felszereltsége, de azért vannak hátrányai is.

Legnagyobb hátárnya az üzemideje. Egy töltés után épp kibír egy napot közepes használat mellett (telefonálás, wifi, internetezés, zenehallgatás). Nekem minden este töltőn van és az iskolába is töltővel járok, ha gond adódna. Egyértelműen túl kicsi akkumulátorral van felszerelve. Nagyobb 3D-és játékok nem futnak rajta, pedig a hardveres adottságai megvannak. Ennek az az oka, hogy a játék fejlesztők nem adják ki rá. (Ezt rootolással lehetne kiküszöbölni, de nehezebb megcsinálni rajta, mint a korábban kiadott készülékeken, de azért megoldható.) A Sony ígéretei szerint kijön rá az új Android 4.0 ICS, ami mindenképp hatalmas előny. Remélem ezzel a játékok is mennek majd. A sztereó hangszóró jól szól filmezéskor. Az xLOUD-al a hangereje is hangosabb, mint a korábbi modelleké, bár nem annyira szép. A fülhallgató fényeffektje elég szórakoztató, de nem több. Sokan felfigyeltek már rá, mindenkinek tetszett (büszkén is mutogattam). A hozzájáró fülhallgatónak szép a hangja, de nekem kényelmetlen volt és halk. A Walkman lejátszóból csak egy dolgot hiányolok, az pedig a grafikus hangszínszabályzó. A kamerával is elégedett vagyok nagyon, csak a panoráma készítés nehézséges, de egy másik appal kikerülhető ez a probléma.

Sok mindent letudnék még írni, de talán ezek a legfontosabbak. Összességében véve, ez egy jó telefon, de hogy mennyire azt a rendszerfrissítés után tudjuk meg. Egyedül az akkumulátor az aggasztó, a többi minden jó!

2012. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában a Sony Ericsson Xperia Mini tudnám még ajánlani.
2012. máj. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi 22:00 ment a zöld pacsi :)
2012. máj. 16. 11:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Tölts le rá egy EQ-t! Amúgy ugyan ez a véleményem.
2012. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!